8 000 HUF
40
Szent Biblia, az-az Istennek ó és új testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által és mostan a' basileai ki-adás szerint ezen formában ki-botsáttatott. Posonban, 1793. Patzkó Ferenc költségén. 1152 p + 392 p. + 123 p. Korabeli, kissé kopott bőrkötésben, címlapon sérülések, első 24 oldalon lap alsó sarkában és utolsó oldalakon lap szélén foltos.