Books: Religion

Number of items: 52

Kerkapoly Károly: Protestans egyház-alkotmány tekintettel a történeti fejlődésre. Pápa, 1860., Reformált Főtanoda Betűivel Magda L. által, 128+2 p. Átkötött egészvászon-kötésben, foltos, intézmény bélyegzővel.
17308.

1 000 HUF
26
5 db vallási témájú könyv: Dan Kurzman: A béke katonája - Jichák Rabin élete. Bp, 1999, Aquila.; Jonathan Kirsch: Mózes élete. [Debrecen], é.n, Gold Book Kft.; Papp Richárd: Bezzeg a mi rabbink. Bp, 2015, Libri.; Lee Strobel: A Jézus dosszié. Bp, 2006, Harmat.; Vermes Géza: A zsidó Jézus. Bp, 1995, Osiris Kiadó.
17309.

2 000 HUF
Tordai Vilmos: Okkult elemek a magyarság életében. Lyndhurst, 1976, Kaláka Kiadóvállalat. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötésben. Foltos borítóval és sérült gerinccel.
17310.

2 000 HUF
17311.

1 200 HUF
Marchal V.: Keresztény leánykák bokrétája. Ford.: Dr. Rada István. Veszprém, 1892., Krausz Ármin-ny., IV+342 p. Kiadói festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, de alapvetően jó állapotban.
17312.

1 000 HUF
Kardos László, Szigeti Jenő: Boldog emberek közössége. A magyarországi nazarénusok Bp., 1988, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítő. Jó állapotban.
17313.

800 HUF
17314.

800 HUF
Magyar Protestáns Almanach az 1933. évre. Szerk. Gegus Dániel, Herceg Hohenlohe Károly Egon, Dr. Laurentzy Vilmos. Debrecen, 1932, Tiszántúli Könyv és Lapkiadó Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17315.

800 HUF
17316.

800 HUF
17317.

3 000 HUF
Szentkuthy Miklós: Szent Orpheus Breviáriuma I-II.. Bp., 1973. Magvető. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
17318.

3 000 HUF
Morus Tamás: A lelkiismeret szentje. Ford.: Fr. Mihály. Bp., [1993], Budai Ferences Rendház-EFO. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17319.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF