Number of items: 222

17386.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
70 000 HUF
212,12
228,76
  Add to cart
  Remove
17387.

Available
8 000 HUF
24,24
26,14
  Add to cart
  Remove
Verne Gyula: A gőzház. I-II. rész. Ford.: Szász Károly. Bp.,é.n.,Franklin, 198+356 p. Számos szövegközti képpel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, az I. kötet hátoldalán kis folttal, a II. kötet kötéstábláin sérüléssel.
17388.

10 000 HUF
30,30
32,68
Hammer price:
10 000 HUF
Verne Gyula: A Jangada. Nyolcszáz mérföld az amazonaszon. I-II. köt. Ford.: Visi Imre. Negyedik kiadás. Bp.,é.n.,Franklin, 232+191 p. Számos képpel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, a II. kötet gerincén kis sérüléssel.
17389.

10 000 HUF
30,30
32,68
Hammer price:
10 000 HUF
Tompa Mihály: Virágregék. Bp.,1888., Franklin-Társulat. Hetedik kiadás. 1 t.(Tompa Mihály acélmetszetű portréja, Barabás Miklós rajza)+294 p, ajándékozói bejegyzéssel. Kiadói aranyozott műbőr kötés, aranyozott lapélekkel, enyhén foltos, de jó állapotban.
17390.

3 000 HUF
9,09
9,80
Hammer price:
3 000 HUF
Verne Gyula: Dél csillaga. A gyémántok hazája. Ford.: György Aladár. Bp., é.n. Franklin. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, a gerincen kis kopásnyommal, kis szakadással, a borítón kis kopásnyomokkal.
17391.

5 000 HUF
15,15
16,34
Hammer price:
5 000 HUF
Verne Gyula: Utazás a Föld körül nyolcvan nap alatt. Átdolgozta: Szász Károly. Bp.,é.n.,Franklin, 279 p. Számos szövegközti képpel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval és gerinccel, foltos lapélekkel.
17392.

5 000 HUF
15,15
16,34
Hammer price:
5 000 HUF
Kner Imre útinaplója I-IV. köt. Szerk.: Petőcz Károly. Bp.,1982., Kner Nyomda. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kartontokban, a tokon kis szakadással, jó állapotban.
17393.

4 000 HUF
12,12
13,07
Hammer price:
7 500 HUF
Scherz Ede: A rádió humora. Bp., 1931, szerzői. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval. Szerző által dedikálva, tulajdonosi bejegyzéssel.
17394.

Available
2 400 HUF
7,27
7,84
  Add to cart
  Remove
Virághalmi Ferenc: Törökvilág Győrben. Történeti regény két kötetben. I-II. köt.[Egy kötetben.] Győr, 1839., Sauverein Géza, 209+3;211 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17395.

2 000 HUF
6,06
6,54
Hammer price:
2 800 HUF
Göncz Árpád: Találkozások. DEDIKÁLT! 2001, Ulpius-ház. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17396.

3 000 HUF
9,09
9,80
Hammer price:
3 000 HUF
Jókai Mór: Két Trenk. II. köt. Bp., én., Révai. Kiadói félvászon-kötés, rossz állapotban. Nyilaskeresztes Párt - Pápa város vezetője pecsétekkel.
17397.

Jókai Mór: Két Trenk. II. köt. Bp., én., Révai. Kiadói félvászon-kötés, rossz állapotban. "Nyilaskeresztes Párt - Pápa város vezetője" pecsétekkel.

Available
2 000 HUF
6,06
6,54
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

371. Auction:
Payment deadlineis 19 June

372. Auction:
From 9 to 18 June
Payment deadline is 3 July
Viewing: From 15 to 18 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.