Books: Other languages

Number of items: 7

Fulvio Testi (1593-1646): Poesie liriche del Conte D. Fulvio Testi. Venetia, 1666., Gio[vanni] Pietro Brigonci, 646 p. Olasz nyelven. Korabeli pergamen-kötésben, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, laza, kissé sérült kötéssel, hiányos elülső szennylappal, az elülső borító belsején hiányos papírral, pár lap kissé foltos, pár lap fűzése laza és részben kijár (482-503.)/ Parchment-binding, with spotty cover, little bit damaged spine, loose and little bit damaged binding, some pages spotty, some pages are partly coming out (482-503.) In Italian language.
17373.

8 000 HUF
C. Cornelius Tacitus azonosítatlan kiadású, című műve. [Opera Omnia (?)] (Vita, Honores, et Scripta, Series Chronolgica Rerum, Annalium Liber I-VI, XI-XVI., Historiarum Liber I-V., De situ, moribus et popil Germaniae, Agricolae Vita, Dialogus de Oratoribus) hn., én. (XVIII. század első fele), nyn.,18 sztl. lev.+616+12 Latin nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, hiányzó címlappal.
17374.

5 000 HUF
[Alfred Tennyson]: Tennysons Enoch Arden. Paul Thumann. Berlin, 1881., G. Grotesche, 71+1 p. Második kiadás. Német nyelven. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen sérüléssel.
17375.

[Alfred Tennyson]: Tennyson's Enoch Arden. Paul Thumann. Berlin, 1881., G. Grote'sche, 71+1 p. Második kiadás. Német nyelven. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen sérüléssel.

2 000 HUF
Romania hermitages, monasteries, churches c. könyv kiadói, bontatlan zsugorfóliában
17376.

2 000 HUF
Mémoires de madame la duchesse dAbrantes ou Souvenirs historiques sur Napoléon, la Révolution, le Directoire, le Consulat, lEmpire et la Restauration Paris, 1831-1837 De L. Mame. 16 kötet a 18 ból. Korabeli egészvászon kötésben. Francia nyelven. / 16 of 18 volumes. Full linen binding, in good condition. In French language.
17377.

24 000 HUF
64,86
70,59
Peter Benchley: Jaws. 1975. későbbi kiadás. Hajtott kiadói papírborítóban
17379.

800 HUF
Molnár Ferenc: A Hattyú. Olasz nyelvű színházi szövegkönyv. 72p. H.n., é.n., k.n. Kiadói papírkötésben, enyhén kopottas állapotban.
17380.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF