Books: Other languages

Number of items: 7

Fulvio Testi (1593-1646): Poesie liriche del Conte D. Fulvio Testi. Venetia, 1666., Gio[vanni] Pietro Brigonci, 646 p. Olasz nyelven. Korabeli pergamen-kötésben, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, laza, kissé sérült kötéssel, hiányos elülső szennylappal, az elülső borító belsején hiányos papírral, pár lap kissé foltos, pár lap fűzése laza és részben kijár (482-503.)/ Parchment-binding, with spotty cover, little bit damaged spine, loose and little bit damaged binding, some pages spotty, some pages are partly coming out (482-503.) In Italian language.
17373.

8 000 HUF
24,24
26,14
Hammer price:
8 000 HUF
C. Cornelius Tacitus azonosítatlan kiadású, című műve. [Opera Omnia (?)] (Vita, Honores, et Scripta, Series Chronolgica Rerum, Annalium Liber I-VI, XI-XVI., Historiarum Liber I-V., De situ, moribus et popil Germaniae, Agricolae Vita, Dialogus de Oratoribus) hn., én. (XVIII. század első fele), nyn.,18 sztl. lev.+616+12 Latin nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, hiányzó címlappal.
17374.

5 000 HUF
15,15
16,34
Hammer price:
5 000 HUF
17375.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 000 HUF
6,06
6,54
  Add to cart
  Remove
Romania hermitages, monasteries, churches c. könyv kiadói, bontatlan zsugorfóliában
17376.

Available
2 000 HUF
6,06
6,54
  Add to cart
  Remove
17377.

Available
24 000 HUF
72,73
78,43
  Add to cart
  Remove
Peter Benchley: Jaws. 1975. későbbi kiadás. Hajtott kiadói papírborítóban
17379.

800 HUF
2,42
2,61
Hammer price:
800 HUF
Molnár Ferenc: A Hattyú. Olasz nyelvű színházi szövegkönyv. 72p. H.n., é.n., k.n. Kiadói papírkötésben, enyhén kopottas állapotban.
17380.

Available
1 000 HUF
3,03
3,27
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

371. Auction:
Payment deadlineis 19 June

372. Auction:
From 9 to 18 June
Payment deadline is 3 July
Viewing: From 15 to 18 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.