17183.
373. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
6 000 HUF
Deutsche Tierrassen. Berlin, 1912., Deutschen Landwirtschafts-Gesellschaft, 8+93+3 p.+53 (fekete-fehér fotókkal) t. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval./ In German language. Gilt-linen-binding, with worn and spotty cover.