Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 37

J. P. Szpangenberg: Egy természetbúvár feljegyzései. Bp., 1953., Művelt Nép. Átkötött félvászon-kötésben, volt könyvtári példány.
17195.

1 000 HUF
17196.

800 HUF
Entz Géza, Mágocsy - Dietz Sándor: A műveltség könyvtára. Az élők világa, növény és állatvilág. I. kötet Budapest Atheneum Irodalmi és Nyomdai Részvénytársulat 1907. színes és fekete- fehér képekkel, illusztrált tárgymutatóval ellátott könyv. Kissé sérült gerinccel, hiányzó plakettel.
17197.

2 000 HUF
Pólya Jenő: Az orvostudomány regénye. Bp., [1941], Béta Irodalmi Rt. Kiadói kopott, aranyozott félvászon kötésben, borítótól elvált.
17198.

1 000 HUF
17199.

2 200 HUF
5,95
6,47
Báró dr. Kétly László: A család egészsége. Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Bp., é.n. (1928), Dante. Negyedik kiadás. Számos képtáblával illusztrált. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, jó állapotban.
17200.

1 000 HUF
10
Dr. Filatow Nil: A gyermekbetegségek kórisméje és tünettana therapeuticus útmutatóval. Ford.: Dr. Demjanovich Emil. Bp., 1896., Dobrowsky és Franke, XII+649 p. Átkötött félbőr-kötés, aranyozott gerinccel, kissé kopott borítóval és gerinccel, két lap sérült és kijár (61/62, 63/64.)
17201.

1 000 HUF
Dr. D(avid) Holde: Untersuchung der Kohlenwasserstofföle und Fette sowie der ihnen verwandten Stoffe. Berlin, 1913., Julius Springer, XVI+596+4 p.+ 3 (kihajtható táblák.) Szövegközti illusztrációkkal. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, egy-két foltos lappal, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, K.u.K. Pulverfabrik in Magyarovár Chemisches Hauptlaboratorium bélyegzéssel.
17202.

1 200 HUF
Hermann Kast: Chemische Untersuchung der Spring- und Zündstoffe unter besonderer Berücksichtigung der zu ihrer Herstellung notwendigen Ausgangsstoffe. Herausgegeben von Ludwig Metz. Braunschweig, 1931., Friedr. Vieweg & Sohn, X+583 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, pár lapon szakadással, intézményi bélyegzővel, M. Kir. Állami Hadianyaggyár Lőporüzem. Központi Laboratóriuma. bélyegzéssel.
17203.

Hermann Kast: Chemische Untersuchung der Spring- und Zündstoffe unter besonderer Berücksichtigung der zu ihrer Herstellung notwendigen Ausgangsstoffe. Herausgegeben von Ludwig Metz. Braunschweig, 1931., Friedr. Vieweg & Sohn, X+583 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, pár lapon szakadással, intézményi bélyegzővel, "M. Kir. Állami Hadianyaggyár Lőporüzem. Központi Laboratóriuma." bélyegzéssel.

1 200 HUF
Röck Gyula: Természetes házi gyógykúrák. Tanulmány., Dombóvár, 1943., Bagó Mihály, 128 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, hiányzó gerinccel, laza fűzéssel, megviselt állapotban.+1936 Életreform. V. évf. 4-5. sz.
17204.

800 HUF
Leidenfrost Gyula: Rabok vagyunk vagy szabadok? Az örökléstan vázlata. Ma és Holnap 1. Pécs,[1927], Danubia, (Dunántúli Egyetemi Nyomda-ny.), 1 t. (J. G. Mendel, ,,a kisérleti örökléstan alapítója fényképe)+272+2 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítószélekkel.
17205.

800 HUF
17206.

3 600 HUF
9,73
10,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF