Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 37

Deutsche Tierrassen. Berlin, 1912., Deutschen Landwirtschafts-Gesellschaft, 8+93+3 p.+53 (fekete-fehér fotókkal) t. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval./ In German language. Gilt-linen-binding, with worn and spotty cover.
17183.

6 000 HUF
18,18
19,61
Hammer price:
8 000 HUF
Buday Kálmán: Kórboncolástan. I. kötet. Bp., 1915, Universitas. Félvászon kötés, kopottas állapotban, foltos, aláhúzásokkal.
17184.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 000 HUF
6,06
6,54
  Add to cart
  Remove
Dr. Kellner Dániel: A Nobel-díjas orvosok élete és munkássága. Bp., é.n., Szathmáryné Bánó Vilma. Kiadói egészvászon kötés.
17185.

Available
2 000 HUF
6,06
6,54
  Add to cart
  Remove
cca 1900 Dr. Geszti József: A tüdővész és az ellene való védekezés ismertetése. Bp.,én., József Kir. Herceg Szanatórium Egyesület,(Bp., Globus-ny.,) 24 p.
17186.

Available
1 000 HUF
3,03
3,27
  Add to cart
  Remove
17187.

2 800 HUF
8,48
9,15
Hammer price:
2 800 HUF
Medicina Renata. Reneszánsz orvostörténeti szöveggyűjtemény. Szerk.: Magyar László András. Schultheisz Emil bevezető tanulmányával. Varga Benedek előszavával. Bp., 2009., Semmelweis Orvostörténetei Múzeum. Kiadói papírkötés.
17188.

2 600 HUF
7,88
8,50
Hammer price:
2 600 HUF
Medicina Illuminata I-II. köt. Felvilágosodás kori orvostörténeti szöveggyűjtemény. Vál., a bevezetőt és a jegyzeteket írta: Magyar László András. Bp., 2015., Semmelweis Orvostörténetei Múzeum. Kiadói papírkötés.
17189.

3 000 HUF
9,09
9,80
Hammer price:
3 000 HUF
Lozsádi Károly: Nomen est omen. Orvosi szavaink mitológiája. Bp.,2003,Medicina. Kiadói aranyozott velúr-kötés, kiadói műanyag védőborítóban.
17190.

2 000 HUF
6,06
6,54
Hammer price:
2 000 HUF
Kutyás és macskás könyvek: Friedl: Kutya betegségek felismerése, kezelése, megelőzése, Quinten Graef: Macska betegségek felismerése, kezelése és megelőzése. David Taylor: Én és a kutyám. Familia könyvek.
17191.

Available
800 HUF
2,42
2,61
  Add to cart
  Remove
Strukturwandlungen im nomadisch-bäuerlichen Lebensraum des Orients. Geographische Zeitschrift, Beiheft. Erdkundliches Wissen. Heft 26.a. Wiesbaden, 1970, Franz Steiner Verlag. Német nyelven. Tudományos tanulmányokkal az észak-perzsa türkmén sztyeppéről, Azerbajdzsánban és Beludzsisztánban élő nomádokról földrajzi szempontból. 4 kihajtható táblával, térképekkel, ábrákkal, fotókkal illusztrált. Papírkötésben, kissé kopott borítóval.
17192.

Available
1 000 HUF
3,03
3,27
  Add to cart
  Remove
17193.

3 600 HUF
10,91
Hammer price:
3 600 HUF
Dr. Weninger Antal: Az egészség testi és lelki forrásai. Bp., 1943 , Országos Közművelődési Szövetség, 176 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, enyhén szakadt borítóval.
17194.

Available
800 HUF
2,42
2,61
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

371. Auction:
Payment deadlineis 19 June

372. Auction:
From 9 to 18 June
Payment deadline is 3 July
Viewing: From 15 to 18 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.