Books: Minibooks

Number of items: 5

A költő felel. Szerk.: Pomogáts Béla. Illusztrálta Kass János. Bp., 1975, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval. Készült 2000 példányban, ebből 500 példány számozott. 160. számú számozott példány.
17381.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
800 HUF
2,42
2,61
  Add to cart
  Remove
17382.

Available
800 HUF
2,42
2,61
  Add to cart
  Remove
Dr. Szőke Sándor-Boruzs Barnabás: Dombóvár város története. Dombóvár, 1975, Pátria. Kiadói kopott aranyozott műbőr-kötés, fém plakettel. Megjelent 600 példányban. + Esztergom. Andruskó Károly fametszetei.Szerk. és a bevezetőt írta: Szölgyémy Pál. Bp., 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kopott műbőr-kötés.
17383.

Available
1 000 HUF
3,03
3,27
  Add to cart
  Remove
Magyar Húsipar. Minikönyv Sorszámozott. Plakettel díszített műbőr kötésben. Tékában.
17384.

1 000 HUF
3,03
3,27
Hammer price:
1 800 HUF
Li Hszing-Tao: A krétakör. Dráma. Fordította és az utószót írta Tőkei Ferenc. A verseket fordította Garai Gábor. Makrisz Zizi fametszeteivel. Bp., 1960, Magyar Helikon. Kiadói félműbőr-kötésben. Számozott (1100/191.) példány.
17385.

1 000 HUF
3,03
3,27
Hammer price:
1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

371. Auction:
Payment deadlineis 19 June

372. Auction:
From 9 to 18 June
Payment deadline is 3 July
Viewing: From 15 to 18 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.