1 000 HUF
Erdélyünk és honvédségünk. Történelmi eseménysorozat képekkel. Szerk.: vitéz Rózsás József. Bp.,1941, Vitézi Rend ZrÃnyi Csoportja. Kiadói, sérült egészvászon-kötés, gerinc elvált a kötéstÅ‘l, de megvan, foltos borÃtóval és lapokkal