Books: Military

Number of items: 35

Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. Számos fekete-fehér képmellékletekkel, és térképvázlatokkal. Kiadói díszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kijáró mellékletekkel.
16601.

3 600 HUF
10,91
Hammer price:
3 600 HUF
Katalog suhler feuerwaffen 17.-18. JH. Dresden, 1979.,Staatliche Kunstsammlungen Dresden Historisches Museum. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
16602.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
4 000 HUF
12,12
13,07
  Add to cart
  Remove
16603.

Available
4 400 HUF
13,33
14,38
  Add to cart
  Remove
Ajtay Endre et alii: A magyar gyalogság. A magyar gyalogos katona története. Bp., é. n., Reé László Könyvkiadó- és Terjesztővállalat. Számos érdekes képpel és írással. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, sérült gerinccel, enyhén sérült kötéssel, első néhány lap foltos.
16604.

3 000 HUF
9,09
9,80
Hammer price:
3 000 HUF
Erdélyünk és honvédségünk. Történelmi eseménysorozat képekkel. Szerk.: vitéz Rózsás József. Bp.,1941, Vitézi Rend Zrínyi Csoportja. Kiadói, sérült egészvászon-kötés, gerinc elvált a kötéstől, de megvan, foltos borítóval és lapokkal
16605.

1 000 HUF
3,03
3,27
Hammer price:
2 400 HUF
A magyar katona vitézségének ezer éve. Szerk.: Pilch Jenő. 1. köt. Bp., é. n., Franklin. Kopott vászonkötésben, sérült gerinccel, hiányzó címlappal, Horthy képpel és bevezető sorokkal.
16606.

Available
2 000 HUF
6,06
6,54
  Add to cart
  Remove
Alfred Price-Mike Spick: A II. világháború híres vadászgépei. Ford.: Szabolcsi Ferenc, Tóth Attila, Vágó Tímea. 20. századi hadtörténet. Debrecen,1999.,Hajja és Fiai. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16607.

Available
5 000 HUF
15,15
16,34
  Add to cart
  Remove
Angyal László: Hullámzó láthatár. Bp., 1981., Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. A szerző által dedikált.
16608.

2 000 HUF
6,06
6,54
Hammer price:
2 000 HUF
Olaf Groehler: A légi háborúk története. 1910-1980. Ford.: Nádai Gyula. Bp., 1983, Zrínyi. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16609.

Available
5 000 HUF
15,15
16,34
  Add to cart
  Remove
Szárazajtai Incze Kálmán: Háborúk a nagy háború után, A béke háborúi II. kötet. Bp., 1938, Franklin. Kiadói aranyozott félbőr kötés, gerinc kissé sérült (ragasztott), borítón tollas névbejegyzéssel, kopottas állapotban.
16610.

1 000 HUF
3,03
3,27
Hammer price:
1 000 HUF
Kossuth Lajos kapitányai. Bp., 1988, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus könyvtárából.
16611.

Available
1 200 HUF
3,64
3,92
  Add to cart
  Remove
Bona Gábor: Tábornokok és törzstisztek a szabadságharcban 1848-49. Bp. 1987, Zrínyi Katonai kiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
16612.

Available
1 000 HUF
3,03
3,27
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

371. Auction:
Payment deadlineis 19 June

372. Auction:
From 9 to 18 June
Payment deadline is 3 July
Viewing: From 15 to 18 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.