2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Vegyes jogi könyvtétel, 6 db: Az 1904./1906./1913. évi törvények gyűjteménye. Bp.,1904-1914, Pesti Könyvnyomda Rt.-Révai. +A Magyar Királyi Igazságügyministerium rendeleteinek gyűjteménye. 1867./1879. évi folyam. Bp., 1877-1879., Ráth Mór.+ Az 1865-1872. évi országgyűlési törvénycikkek betűsoros tárgymutatója. Bp., 1873, Ráth Mór. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítókkal, egy-két kijáró lappal, kissé dohos.