Books: Hunting

Number of items: 27

Fekete Lajos és Blattny Tibor: Az erdészeti jelentőségű fák és cserjék elterjedése a Magyar Állam területén. I. kötet, 793 p. + 12 táblával, 4 hiányzik, 2 kihajtható melléklettel. Selmecbánya, 1913, Joerges Ágost özvegye és fia könyvnyomdája. Kiadói egészvászon kötésben, enyhén kopottas állapotban, utolsó 6 lap restaurált.
17156.

5 000 HUF
15,15
16,34
Hammer price:
5 000 HUF
17157.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
5 000 HUF
15,15
16,34
  Add to cart
  Remove
17158.

Available
5 000 HUF
15,15
16,34
  Add to cart
  Remove
Christer Holmgren: Praktiskt Jaktskytte. Stockholm, 1991., Raben& Sjögren. Svéd nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, ajándékozási sorokkal.
17159.

Available
3 000 HUF
9,09
9,80
  Add to cart
  Remove
Nagy vadászkönyv. Szerk.: Papp Márió. Bp.,[1992], Geoholding-SKO. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17160.

2 000 HUF
6,06
6,54
Hammer price:
2 400 HUF
Vadászlövészet. Összeáll.: Nagy Tibor. Nyíregyháza,[1964.], Magyar Vadászok Országos Szövetsége Szabolcs-Szatmár m. Koronglövő Egyesület. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón foltos, ceruzás jegyzettel.
17161.

4 000 HUF
12,12
13,07
Hammer price:
4 000 HUF
Dr. Koller Mihály: Vadászatszervezés, vadászati szabályzat. Bp., 1981, Magyar Vadászok Országos Szövetsége. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben.
17162.

800 HUF
2,42
2,61
Hammer price:
800 HUF
17163.

Available
3 000 HUF
9,09
9,80
  Add to cart
  Remove
17164.

Available
1 800 HUF
5,45
  Add to cart
  Remove
Széchenyi Zsigmond: Nahar. Indiai útinapló; Afrikai tábortüzek; Alaszkában vadásztam; Szarvasok nyomában; Denaturált Afrika. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
17165.

1 600 HUF
4,85
5,23
Hammer price:
1 800 HUF
Szűcs Sándor: Régi magyar vízivilág. Bp., 1977, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Az író, Szűcs Sándor (1903-1982) etnográfus halálozási értesítőjével.
17166.

1 400 HUF
4,24
4,58
9
Hammer price:
3 200 HUF
17167.

Available
2 000 HUF
6,06
6,54
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

371. Auction:
Payment deadlineis 19 June

372. Auction:
From 9 to 18 June
Payment deadline is 3 July
Viewing: From 15 to 18 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.