Lakner Judit: Halál a századfordulón. História Könyvtár Monográfiák 3. Bp., 1993., História-MTA Történettudományi Intézete. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés.
Batthyány Lajos első magyar miniszterelnök emlékezete. Szerk.: Körmöczi Katalin. Bp., 1998., Magyar Nemzeti Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Nemeskürty István: Lépjünk inkább előre. Széchényi István a nemzet szolgálatában. Keresztury Dezső költeményeivel. Bp., 1993, Szabad Tér. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Gróf Széchényi István intelmei Béla fiához. A kötetet összeáll., a szöveget gondozta, az utószót és a jegyzeteket írta: Fenyő Ervin. Szigethy Gábor bevezetőjével. Magyar Hírmondó. Ford.: Kovács Ilona, Soltész Gáspár, és Váradi József. Bp.,1985., Magvető. Kiadói kartonált papírkötés.
Borbándi Gyula: Emigráció és Magyarország. Nyugati Magyarok a változások éveiben. 1985-1995. Basel-Bp.,1996, Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem. Kiadói papírkötés, kiadói sérült védőborítóban.
Kovács Gergely, Kovács Attila Zoltán: Mindszenty - Interaktív blogkönyv fiataloknak. Bp., 2020, Magyarországi Mindszenty Alapítvány. Kiadó kartonált papírkötés, jó állapotban.