Books: History

Number of items: 108

Rákosi Jenő: Trianontól Rothermereig [Budapest], é. n., Horizont kiadás (Mercedes Könyvnyomda, Bp.), 40 p. + 204 p. + [16] t.;A MAGYAR HIT könyvének munkatársai. Dr. Balla Antal, Dr. Erdélyi László, Dr. Pethő Sándor. Rákosi Jenő előszavával, szövegközti, feliratozott, fekete-fehér, egész oldalas fotókkal, fekete-fehér kordokumentumokkal (levelek, történelmi dokumentumok, hivatalos iratok) kiegészített kötet. Nyomtatta a Mercedes Könyvnyomda Budapesten.Kiadói festett, egészvászon kötésben, egy apró fesléstől eltekintve szép állapotban
15701.

16 000 HUF
48,48
52,29
Hammer price:
18 000 HUF
15702.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
4 000 HUF
12,12
13,07
  Add to cart
  Remove
Varga Nándor Lajos: Vízjegyek I-II. Bp., 1995. Balassi Kiadó. Kiadói félvászon kötésben, egészvászon tékában
15703.

8 000 HUF
24,24
26,14
Hammer price:
8 000 HUF
László Gyula: Őseinkről. Tanulmányok. Bp., 1990., Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. László Gyula (1910-1998) régész-történész, egyetemi tanár, képzőművész, egyetemi tanár által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus, László Gyula tanítványa, barátja részére dedikált példány, dátumozva (1990. IV. 6.)
15704.

2 000 HUF
6,06
6,54
11
Hammer price:
4 800 HUF
15705.

Available
6 000 HUF
18,18
19,61
  Add to cart
  Remove
Mayer Farkas: Epizódok Jedlik Ányos életéből. Bp., 2010, Jedlik Ányos Társaság. Kiadói papírkötés, a borító hátoldalán gyűrődéssel.
15706.

Available
2 800 HUF
8,48
9,15
  Add to cart
  Remove
Rugonfalvi Kiss István: A nemes székely nemzet képe. II. kötet. Debrecen, 1939, Lehotai Pál. Kopott egészvászon kötésben.
15707.

2 000 HUF
6,06
6,54
Hammer price:
2 000 HUF
Erdély Öröksége. Erdélyi emlékírók Erdélyről IX. köt: Erdélyi arcok. 1791-1867. Ujfalvy Sándor, Jósika Miklós, Bölöni Farkas Sándor, Bolyai Farkas, Wesselényi Miklós, és Barabás Miklós. Tavaszy Sándor bevezetőjével. Bp.,[1942], Franklin, XXXII+242 p. Kiadói kartonált papírkötés, a gerinc mentén sérüléssel.
15708.

Available
1 400 HUF
4,24
4,58
  Add to cart
  Remove
Fejezetek a M. Kir. Belügyminisztérium történetéből. 1848-1938. Szemere Bertalantól Keresztes-Fischer Ferencig. Bp., 1994, BM Kiadó. Kiadói papírkötés.
15709.

Available
1 800 HUF
5,45
  Add to cart
  Remove
Fejezetek a M. Kir. Belügyminisztérium történetéből. 1919-1926. Szerk.: Borsi József. Bp., 1992, BM Kiadó. Kiadói papírkötés.
15710.

Available
1 800 HUF
5,45
  Add to cart
  Remove
15711.

Available
1 800 HUF
5,45
  Add to cart
  Remove
15712.

1 600 HUF
4,85
5,23
Hammer price:
1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

371. Auction:
Payment deadlineis 19 June

372. Auction:
From 9 to 18 June
Payment deadline is 3 July
Viewing: From 15 to 18 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.