Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 41

Entz Ferenc: Kertészeti füzetek. V. füzet. Pest, 1856, Herz János, 128 p. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt borítóval, foltos.
17115.

3 000 HUF
9,09
9,80
Hammer price:
3 000 HUF
17116.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
4 000 HUF
12,12
13,07
  Add to cart
  Remove
Requinyi Géza: Borászati kémia. Második, javított kiadás. Bp., 1940, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kissé kopottas állapotban.
17117.

5 000 HUF
15,15
16,34
Hammer price:
5 000 HUF
17118.

Available
3 600 HUF
10,91
  Add to cart
  Remove
17119.

Available
3 000 HUF
9,09
9,80
  Add to cart
  Remove
17120.

Available
5 000 HUF
15,15
16,34
  Add to cart
  Remove
17121.

Available
2 800 HUF
8,48
9,15
  Add to cart
  Remove
Karinthy Frigyes: Vendéget látni. Vendégnek lenni... Gundel Károly tanácsaival. Gábor Éva illusztrációival. Bp., én., Kereskedelmi és Idegenforgalmi Továbbképző Vállalat. Reprint kiadás. Kopott kiadói kartonált papírkötés.
17122.

1 600 HUF
4,85
5,23
Hammer price:
1 600 HUF
Erdei termékek gyűjtése és feldolgozása. Szerk.: Bondor Antal. Bp., 1983, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, javított gerinccel.
17123.

1 000 HUF
3,03
3,27
Hammer price:
1 000 HUF
17124.

Available
1 400 HUF
4,24
4,58
  Add to cart
  Remove
Turós Emil-Turós Lukács: A mi szakácskönyvünk. Bp., 1961, Minerva. Kiadói félvászon kötés, a borító sarkain kis kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.
17125.

Available
3 200 HUF
9,70
10,46
  Add to cart
  Remove
cca 1920-1930 Váncza - A mi süteményes könyvünk. Ismertető füzet. Bp., én., Hungária Rt.-ny., 8 sztl. lev. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17126.

1 000 HUF
3,03
3,27
Hammer price:
1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

371. Auction:
Payment deadlineis 19 June

372. Auction:
From 9 to 18 June
Payment deadline is 3 July
Viewing: From 15 to 18 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.