https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Scout

Number of items: 10

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1938/1939 Munkács, 247. sz. Táltos cserkészcsapat, fotólap, 8,5×13,5 cm
12387.

1938/1939 Munkács, 247. sz. "Táltos" cserkészcsapat, fotólap, 8,5×13,5 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,90
EUR
,
6,60
USD
Number of bids:
1
1933 Gödöllő, életképek a Jamboree-ról, némelyik hátoldalon feliratozva, 6 db fotó, egyiken Baden-Powell, 6×9 cm
12388.

1933 Gödöllő, életképek a Jamboree-ról, némelyik hátoldalon feliratozva, 6 db fotó, egyiken Baden-Powell, 6×9 cm

 
Sold
Starting price:
2 600 HUF
7,67
EUR
,
8,58
USD
Number of bids:
1
1935-1936 Bp., Deák-téri Luther Szövetség cserkészcspatai és öregcserkészcsapatának műsoros táncestjeinek meghívói, az egyiken cserkész bélyegzéssel.
12389.

1935-1936 Bp., Deák-téri Luther Szövetség cserkészcspatai és öregcserkészcsapatának műsoros táncestjeinek meghívói, az egyiken cserkész bélyegzéssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,95
EUR
,
3,30
USD
Number of bids:
0
cca 1930 Bden Powell, Légy résen cserkész fém táblácska 6x9,5 cm
12390.

cca 1930 Bden Powell, Légy résen cserkész fém táblácska 6x9,5 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,95
EUR
,
3,30
USD
Number of bids:
5
Ernest Thompson Seton: Két kis vadóc. Két fiú kalandjai. Úgy éltek, mint indiánok és sokat tanultak az erdőn. Írta és rajzolta: Ernest Thompson Seton. Fordította Temesi Győző. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 126 p.+10 t. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.
12391.

Ernest Thompson Seton: Két kis vadóc. Két fiú kalandjai. Úgy éltek, mint indiánok és sokat tanultak az erdőn. Írta és rajzolta: Ernest Thompson Seton. Fordította Temesi Győző. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 126 p.+10 t. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,85
EUR
,
9,90
USD
Number of bids:
0
Czakó jelzéssel: Megalakult a Kacsa őrs. Cserkész grafika.Tus, papír. Jelzett. 10x23 cm
12392.

Czakó jelzéssel: Megalakult a Kacsa őrs. Cserkész grafika.Tus, papír. Jelzett. 10x23 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,90
EUR
,
6,60
USD
Number of bids:
0
Tamás 1938 jelzéssel: Cserkész grafika. Megjelent. Ceruza, papír. Jelzett. 18x14 cm
12393.

Tamás 1938 jelzéssel: Cserkész grafika. Megjelent. Ceruza, papír. Jelzett. 18x14 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,90
EUR
,
6,60
USD
Number of bids:
0
Temesi Győző: Győzni! Az új magyar fiú regénye. Bp., 1929, Franklin, 147 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
12394.

Temesi Győző: Győzni! Az új magyar fiú regénye. Bp., 1929, Franklin, 147 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,85
EUR
,
9,90
USD
Number of bids:
0
Olvashatatlan jelzéssel: Cserkész karikatúra. Vegyes technika, papír, kisebb szakadásokkal, 35×25 cm
12395.

Olvashatatlan jelzéssel: Cserkész karikatúra. Vegyes technika, papír, kisebb szakadásokkal, 35×25 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,90
EUR
,
6,60
USD
Number of bids:
0
1935 A 239. sz. Munkácsy cserkész csapat csoportképe, Róna Károly műterméből, 8,5x13,5 cm
12396.

1935 A 239. sz. Munkácsy cserkész csapat csoportképe, Róna Károly műterméből, 8,5x13,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,90
EUR
,
6,60
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

News

Auction buyer's provision: 22%

373. Auction:
Payment deadline is 17 July

374. Auction:
From 7 to 16 July
Payment deadline is 31 July
Viewing: From 13 to 16 July

 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment