Printed Materials

Number of items: 164

12567.

3 000 HUF
8,85
9,90
1834-1865 Vegyes idegen nyelvű újság tétel, közte: a LIllustration Journal Universel, 1865-ös, hiányos száma; Schnellpost für Moden und Litteratur 1834. N. 22., 441-452 p.; Meggendorfer Blätter N. 489., 59-70 p.; Bocherini. 1864 ápril. 29., 43-46 p.
12568.

1834-1865 Vegyes idegen nyelvű újság tétel, közte: a L'Illustration Journal Universel, 1865-ös, hiányos száma; Schnellpost für Moden und Litteratur 1834. N. 22., 441-452 p.; Meggendorfer Blätter N. 489., 59-70 p.; Bocherini. 1864 ápril. 29., 43-46 p.

1 000 HUF
2,95
3,30
12569.

1 600 HUF
4,72
5,28
cca 1860-1940 12 db grafika, nyomtatvány, jelzett rézkarc
12570.

3 000 HUF
8,85
9,90
1865 Nyilt-levél Barsvármegye Aranyos-maróthi választókerület Választóihoz. A. Méltóságos Tarnóczy Kázmér birtokos úrnak tisztelettel Laszkáron. B. Méltóságos gróf Keglevich István, tekintetes Kosztolányi János és Mattyasovszky Lipót uraknak tisztelettel. Nyitra, 1865, Szigler testvérek-ny., 2 sztl. lev.   Tarnóczy Kázmér (1804-1884) politikus, Bars vármegye országgyűlési képviselőjének nyílt levele, melyben a választói kérésnek (A.) eleget téve, maga helyett Apponyi György (1808-1899) politikus, nagybirtokos támogatására kéri Keglevich Istvánt, Kosztolányi Jánost, és Mattyasovszky Lipót urakat.
12571.

3 000 HUF
8,85
9,90
1867-1868 Vegyes folyóirat tétel, 5 db, rajtuk bélyegzésekkel:   1867 Pesti Napló 2 száma. 1867. márc. 30., ápril. 25. Szerk.: Kemény Zsigmond. Bp., Emich-ny., az áprilisi szám csak címlap, a márciusi szám 2 sztl. lev. A márciusi számban Deák Ferenc beszédéről szóló írással.   1867 Fővárosi Lapok. Irodalmi Közlöny. 1867. aug. 29. IV. évf. 197. sz., Szerk.: Vadnai Károly. Bp., Emich-ny., 785-788 p.  1868 Századunk 2 száma. Egyenlőségi Kör Közlönye, I. évf. 256., 263. sz. 1868. nov. 6., 14 sz. Szerk.: Klapka György. Hiányosak, csak címlapok.
12572.

2 000 HUF
5,90
6,60
1878 Ejury Gyula: Bosznia s Herczegovina occupatiója. II. füzet. A magyar képviselőháznak ajánlva: - -. Pozsony, 1878., Nirschy István-ny., 16 p. Papírkötésben, szakadozott, kissé lyukas borítóval.
12573.

1 200 HUF
3,54
3,96
cca 1885-1934 Vegyes nyomtatvány tétel, 4 db:   Szánthó Menyhért: A munkával járó baleseti veszélyek és egészségi ártalmak megelőzése. Bp., 1934., Népegészségügyi és Munkásvédelmi Szövetség, 15 p. Különlenyomat.;   cca 1930 Gépipari és Műszaki rt. Motor és Cséplőgépalkatrészek, Gumiáruk gyári lerakatának prospektusa, 2 sztl. lev.  cca 1910-1920 The John Harvester Comp. amerikai eke, vetőgép,aratógép...stb. vállalat magyar és német nyelvű prospektusa.;  1885-1886 Adókönvecske.
12574.

1 200 HUF
3,54
3,96
cca 1886-1980 vegyes nyomtatvány gyűjtemény- Régi levél, slágerfüzet, artex boríték, turisztikai nyomtatványok, stb.
12575.

1 800 HUF
5,31
5,94
12576.

5 000 HUF
14,75
16,50
1889-1944 Vegyes újság tétel. Változó állapotba. Közte hiányos is:   1934-1944 Nemzeti Ujság 2 száma: 1934. júl. 26. A címlapon Dollfuss Engelbert osztrák kancellár halálhírével. Bp., Pallas-ny., szakadt, 20 p., 1944. jan 6., 10+4 p.  1925-1929 Pesti Napló képes műmelléklete., 1929. szept. 15., hiányos, valamint a Pesti Napló képes, hiányos száma.  Közlekedési Dolgozók Tájékoztatója. Bp., Magyar Közlekedési és Szállítási Dolgozók Szabad Szakszervezete. Bp., Athenaeum, 8 p.   1932 Világosság 1932. márc. V. évf. 3. sz.   1889 Néptanítók Lapja, 1889. nov. 23. Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 745-752 p.   1938 Uj Nemzedék 1938-as számának címlapja.
12577.

1 200 HUF
3,54
3,96
cca 1890 Album von Salzburg leporelló, 17 fekete-fehér képpel, papírkötésben.
12578.

1 000 HUF
2,95
3,30

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

373. Auction:
Payment deadline is 17 July

374. Auction:
From 7 to 16 July
Payment deadline is 31 July
Viewing: From 13 to 16 July

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.