Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 349

Bognár György (1944-) 1991. II, János Pál pápa látogatása - Debrecen aranyozott Br emlékérem tokban (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30536.

Bognár György (1944-) 1991. "II, János Pál pápa látogatása - Debrecen" aranyozott Br emlékérem tokban (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

1 200 HUF
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. II. János Pál pápa látogatása - Budapest aranyozott fém emlékérem műanyag tokban (65mm) T:1 (eredetileg PP) kis ph.
30537.

Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Budapest" aranyozott fém emlékérem műanyag tokban (65mm) T:1 (eredetileg PP) kis ph.

1 600 HUF
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. II. János Pál pápa látogatása - Szombathely aranyozott fém emlékérem műanyag tokban (65mm) T:1 (eredetileg PP)
30538.

Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Szombathely" aranyozott fém emlékérem műanyag tokban (65mm) T:1 (eredetileg PP)

2 600 HUF
7,03
7,65
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. II. János Pál pápa látogatása - Pécs Ag emlékérem dísztokban (31,41g/0.925/42mm) T:PP
30539.

Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Pécs" Ag emlékérem dísztokban (31,41g/0.925/42mm) T:PP

4 400 HUF
11,89
12,94
Bognár György (1944-) 1992. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Dessewffy Arisztid Br és Ag emlékérem pár (35,02g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS11
30540.

Bognár György (1944-) 1992. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Dessewffy Arisztid" Br és Ag emlékérem pár (35,02g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS11

5 000 HUF
Bognár György (1944-) 1993. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajosf Br és Ag emlékérem pár (34,27g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS12
30541.

Bognár György (1944-) 1993. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajosf" Br és Ag emlékérem pár (34,27g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS12

5 000 HUF
Bognár György (1944-) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,10g/0.925/42,5mm) T:PP
30542.

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,10g/0.925/42,5mm) T:PP

4 000 HUF
Bognár György (1944-) 1993. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajos Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo GS12
30543.

Bognár György (1944-) 1993. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajos" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo GS12

1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1994. A magyar Országgyűlésben végzett törvényalkotó munkáért - 1990-1994 jelzett Ag emlékérem, eredeti tokban, peremen sorszám 231 (93,65g/0,925/50mm) T:1 (PP) kis patina
30544.

Bognár György (1944-) 1994. "A magyar Országgyűlésben végzett törvényalkotó munkáért - 1990-1994" jelzett Ag emlékérem, eredeti tokban, peremen sorszám "231" (93,65g/0,925/50mm) T:1 (PP) kis patina

16 000 HUF
43,24
47,06
Bognár György (1944-) 1994. A magyar Országgyűlésben végzett törvényalkotó munkáért - 1990-1994 jelzett Ag emlékérem, eredeti tokban, peremen sorszám 246 (93,55g/0,925/50mm) T:1 (PP) kis patina
30545.

Bognár György (1944-) 1994. "A magyar Országgyűlésben végzett törvényalkotó munkáért - 1990-1994" jelzett Ag emlékérem, eredeti tokban, peremen sorszám "246" (93,55g/0,925/50mm) T:1 (PP) kis patina

16 000 HUF
43,24
47,06
Bognár György (1944-) 1995. Kanizsa első írásos emlékének 750. évfordulója 1245-1995 / Szentháromság szobor Nagykanizsa 1773 aranyozott Ag emlékérem (31,13g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30546.

Bognár György (1944-) 1995. "Kanizsa első írásos emlékének 750. évfordulója 1245-1995 / Szentháromság szobor Nagykanizsa 1773" aranyozott Ag emlékérem (31,13g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

6 500 HUF
17,57
19,12
Bognár György (1944-) 1996. Millecentenárium Br emlékérem (42,5mm) T:1
30547.

Bognár György (1944-) 1996. "Millecentenárium" Br emlékérem (42,5mm) T:1

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF