Advertisement

Number of items: 71

Gerbeaud-Kugler Henrik fadoboz, 5x10x16 cm
12308.

2 000 HUF
4 db klf. régi fém doboz: Schmoll paszta, erősen kopott + Kakaó, erősen kopott + Colgate & Co.shaving stick, New York, USA felirattal, apró kopással + Hajsütő kellél melegítésére használt fém doboz, Carmen felirattal, kissé kopott.
12309.

1 600 HUF
1940 Ulrich B. J. Katalógus Iparvállalatok Számára. Bp., Hungária Nyomda. Spirálozott vászon-kötésben, kijáró címlappal, kopott borítóval.
12310.

3 000 HUF
50 db retró magyar és 20 db külföldi csoki és desszert papír és címke
12311.

6 000 HUF
1936 Csavarokat Árusító Rt. árjegyzéke 1936. Fekete csavaráru, vas és sárgaréz facsavar, sodronyáru. Bp., Franklin-ny., kissé szakadt gerinccel, 40 p.
12312.

1 000 HUF
11
cca 1900 Schvarc Lipót túrógyára Gyetva túró címke + néhány egyéb címke selyempapíron
12313.

2 400 HUF
1925 Füst dupla szűrős szivarkahüvely naptártartó reklámtábla, jó állapotban, 30,5×18,5 cm
12314.

1925 "Füst" dupla szűrős szivarkahüvely naptártartó reklámtábla, jó állapotban, 30,5×18,5 cm

6 000 HUF
cca 1930 500000, 300000,200000 osztálysorsjátékon, reklámterv, vegyes technika,papír, jelzett (Szűcs P.), 28x20 cm
12315.

cca 1930 "500000, 300000,200000 osztálysorsjátékon", reklámterv, vegyes technika,papír, jelzett (Szűcs P.), 28x20 cm

5 500 HUF
14,86
16,18
cca 1920-1930 Hutter Bokréta szappan hajtatlan nyomdai karton, negatív nyomat, Magyar árút a magyaroknak felirattal, 22x18 cm
12316.

cca 1920-1930 Hutter Bokréta szappan hajtatlan nyomdai karton, negatív nyomat, "Magyar árút a magyaroknak" felirattal, 22x18 cm

2 800 HUF
7,57
8,24
2 db retró OTP hajtogatható persely és kosár papír reklám
12317.

1 000 HUF
cca 1940-50 Amerikai Barrington Hall Coffee fém kávés doboz fedéllel, kissé kopott, m: 9 cm, d: 13 cm
12318.

5 500 HUF
14,86
16,18
cca 1974-1976 24 db magyar és német mirelit termék kartondoboza, csomagolása győri és miskolci hűtőházból
12319.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF