Advertisement

Number of items: 71

1966-1987 12 db hölgyeket ábrázoló kártyanaptár
12284.

1 000 HUF
2,95
3,30
1959-1982 34 db vegyes reklámos kártyanaptár
12285.

1 800 HUF
5,31
5,94
cca 1920-1950 Vegyes kőbányai söröscímke tétel, 10 db, Szent István Dupla Malátasör (2 db), Kőbányai Családi Sör, Szent István Idénysör, Magyar Világ Sör (Biczó-Sz. Gyenes, Kőbányai Barna Sör, Kőbányai Világos Sör, Kinizsi világos sör, Komlólelke, Kiscsaládi Sör, változó állapotban, 9x12 cm és 5x10 cm közötti méretben, d: 12 cm és 9 cm közötti méretben
12286.

1 600 HUF
4,72
5,28
Vegyes számolócédula tétel, 10 db, Herz (litho), Pyram cipőkrém, Gerté Rózsa-créme, Nemzeti Ujság, Tátra toll - Rigler József Ede papírneműgyár, Lysoform, Palma (2 db), Fostner József és fia Liszt, Berson-gumi sarok (jelzett: Földes), változó állapotban, 15x7 cm és 12x6 cm közötti méretben.
12287.

Vegyes számolócédula tétel, 10 db, Herz (litho), Pyram cipőkrém, Gerté Rózsa-créme, Nemzeti Ujság, "Tátra" toll - Rigler József Ede papírneműgyár, Lysoform, Palma (2 db), Fostner József és fia Liszt, Berson-gumi sarok (jelzett: Földes), változó állapotban, 15x7 cm és 12x6 cm közötti méretben.

2 400 HUF
7,08
7,92
Diadal panírozó liszt papírzacskó
12288.

800 HUF
2,36
2,64
Dreher Bak Sör söralátét, grafika: Pólya Tibor
12289.

2 000 HUF
5,90
6,60
Grand Hotel Gellért Budapest bőröndcímke
12290.

1 000 HUF
2,95
3,30
Baruch Jakab Legfinomabb Tea Rum italcímke
12291.

1 000 HUF
2,95
3,30
1918 Miskolc, Weidlich Pál Fűszer és Csemege Üzlete a Fekete Kutyához díszes számolócédula (fűszerosztály, főbejárat, csemegeosztály)
12292.

1 400 HUF
4,13
4,62
cca 1937 2 db Vandrák László bronzműves és ciseleur, Bp., VIII., Mária u. 16, egyoldalas kisméretű reklám névjegy/szórólap, mindkettő hátoldalán a cég bélyegzőjével és feljegyzéseivel
12293.

1 200 HUF
3,54
3,96
cca 1940 Modern Női Fehérnemű Szalon, Szabó Ottó, Bp., Piarista u.,. 2 db négynyelvű (magyar, angol, német és francia) reklám szórólap, hátoldalukon kézzel írt feljegyzésekkel (jegyzék?), egyik hátoldalán a cég bélyegzőjével, másikon Szabó Ottóné aláírásával, sarkaiban törésnyommal
12294.

1 200 HUF
3,54
3,96
cca 1891 Makó, Paskesz Tóbiás hagyma, fokhagyma, hagymamag, hagyma és zöldárú-exportőr német nyelvű borítékja,
12295.

1 000 HUF
2,95
3,30

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

373. Auction:
Payment deadline is 17 July

374. Auction:
From 7 to 16 July
Payment deadline is 31 July
Viewing: From 13 to 16 July

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.