Military

Number of items: 20

1914. Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremén jelzett Ag kitüntetés nem eredeti mellszalagon és kontraszemmel. Szign.: Leisek T:2- ph., sérült fül Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, 1st Class Ag decoration, hallmarked on edge, with not original ribbon and ring. Sign: Leisek C:XF edge error, damaged ear NMK 131.
31208.

1914. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés nem eredeti mellszalagon és kontraszemmel. Szign.: Leisek T:2- ph., sérült fül Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration, hallmarked on edge, with not original ribbon and ring. Sign: Leisek C:XF edge error, damaged ear NMK 131.

7 000 HUF
18,92
20,59
1914. Vörös Kereszt Bronz Díszérme zománcozott Br kitüntetés modern mellszalagon T:2 zománcbetét hiányzik Hungary 1914. Red Cross, Bronze Medal enamelled bronze decoration on original ribbon C:XF missing enamel inlay NMK 286.
31209.

1914. "Vörös Kereszt Bronz Díszérme" zománcozott Br kitüntetés modern mellszalagon T:2 zománcbetét hiányzik Hungary 1914. "Red Cross, Bronze Medal" enamelled bronze decoration on original ribbon C:XF missing enamel inlay NMK 286.

5 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia / Neuberger Rudolf (1861-1916) 1915. II. Vilmos - Ferencz József / Limanowai csata Br emlékérem (58,99g/50mm) T:1-,2 kis ph. / Austro-Hungarian Monarchy 1915. Wilhelm II - Franz Joseph / Battle of Limanowa commemorative Br medallion. Sign: Rudolf Neuberger (58,99g/50mm) C:AU,XF small edge error
31210.

Osztrák-Magyar Monarchia / Neuberger Rudolf (1861-1916) 1915. "II. Vilmos - Ferencz József / Limanowai csata" Br emlékérem (58,99g/50mm) T:1-,2 kis ph. / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Wilhelm II - Franz Joseph / Battle of Limanowa" commemorative Br medallion. Sign: Rudolf Neuberger (58,99g/50mm) C:AU,XF small edge error

8 000 HUF
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:3 korróziónyom Hungary 1917. Bronze Gallantry Medal Br decoration with modern ribbon. Sign.: Kautsch C:AU corrosion NMK 310.
31211.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:3 korróziónyom Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" Br decoration with modern ribbon. Sign.: Kautsch C:AU corrosion NMK 310.

1 200 HUF
1922. Magyar Ezüst Érdemérem ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, fémjel nélkül (39mm) T:2 Hungary 1922. Hungarian Silver Medal of Merit / SI DEUS PRONOBIS QUIS CONTRA NOS MCMXXII silver-plated Br decoration on ribbon, without hallmark (39mm) C:XF NMK 390.
31212.

16 000 HUF
43,24
47,06
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül, BRONZ fémjel peremen T:2  Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated Br decoration without ribbon, BRONZE hallmark on edge C:XF NMK 418.
31213.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül, "BRONZ" fémjel peremen T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration without ribbon, "BRONZE" hallmark on edge C:XF NMK 418.

3 000 HUF
1938. Felvidéki Emlékérem Br kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 kis ph. Hungary 1938. Upper Hungary Medal Br decoration with original ribbon C:XF small edge error NMK 427.
31214.

1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 kis ph. Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" Br decoration with original ribbon C:XF small edge error NMK 427.

2 000 HUF
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.:BERÁN T:2 szennyeződés Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania zinc medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF dirt NMK 428.
31215.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.:BERÁN T:2 szennyeződés Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF dirt NMK 428.

2 000 HUF
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.:BERÁN T:2 Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania zinc medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF NMK 428.
31216.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.:BERÁN T:2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF NMK 428.

1 000 HUF
14
1941. Délvidéki Emlékérem cink emlékérem mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:2 kis ph. Hungary 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary zinc medal ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF small edge error NMK 429.
31217.

1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:2 kis ph. Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" zinc medal ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF small edge error NMK 429.

2 000 HUF
1948. Magyar Szabadságharcos Szövetség zománcozott fém jelvény textil és karton alapra varrva, miniatűr gomblyukjelvénnyel + viselői igazolvány (43x45mm, 18x19mm) T:2-,2 zománchiba
31218.

1948. "Magyar Szabadságharcos Szövetség" zománcozott fém jelvény textil és karton alapra varrva, miniatűr gomblyukjelvénnyel + viselői igazolvány (43x45mm, 18x19mm) T:2-,2 zománchiba

1 400 HUF
31219.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF