Books: Minibooks

Number of items: 50

15 db minikönyv (Miskolc, Rapszódia, Európa-bajnokaink, Ady Endre: Magyar jakobinus dala, stb.), kötetenként változó kötésben és állapotban.
17297.

2 000 HUF
17298.

800 HUF
V. V. Majakovszkij: Hallgassanak meg! Vál. és ford.: Pethő Miklós. Bp., 1980., Kossuth. Kiadói kemény-kötés, kis kopásnyomokkal. Megjelent 5000 példányban, ebből 1200 számozott. Számozott (1200/102.) példány.
17299.

800 HUF
Ötletek otthonra. Nőnap 89. Bp., 1989, Zrínyi Nyomda. Megjelent 1000 példányban, kereskedelmi forgalomba nem került. Kiadói műbőr kötés. Borító kopott és foltos.
17300.

Ötletek otthonra. Nőnap '89. Bp., 1989, Zrínyi Nyomda. Megjelent 1000 példányban, kereskedelmi forgalomba nem került. Kiadói műbőr kötés. Borító kopott és foltos.

800 HUF
Válogatott dokumentumok a vasasszakszervezet történetéből. É.n., 1977, Táncsics. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval.
17301.

800 HUF
Magyar-angol miniszótár/Hungarian-English Minidictionaries. Szerk.: Havas Lívia. Bp., 1978, Terra. Angol és magyar nyelven. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
17302.

800 HUF
17303.

800 HUF
Deutsch-Ungarisches wörterbuch. Szerk.: Reith Ádám. Bp., 1990, Bibliotéka. Német és magyar nyelven. Kiadói papírkötés.
17304.

800 HUF
Mózes Tibor (szerk.): 25 éves az Óra- és Ékszerkereskedelmi Vállalat. 1985. Bp., Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval.
17305.

800 HUF
Wagner János Mihály - Czövek István: A mágyiás ezermester. Budapest, 1973, Táncsics Könyvkiadó. Reprint kiadás. Kiadói vászonkötés.
17306.

800 HUF
Bartók Béla 1881-1945. Vál. Nyerges András. Bp., 1981, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv, kartonált papírkötésben, az elülső borítón fém plakettel. Borító sérült és foltos.
17307.

800 HUF
A diósgyőri acélgyártás megújulása. Szerk.: Baán István, Királyhegyi József, Kováts Zoltán. Miskolc, 1982, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (500/276.) példány, piros számozással. Könyvárusi forgalomba nem került.
17308.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF