Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 37

1934 Meghívó a Magyar Királyi Operaházban rendezendő jótékony célú operabálra
13101.

800 HUF
1935. december, Filharmoniai Társaság műsorfüzete (Dohnányi, Bustabo, Rubinstein, Basilides, stb.)
13102.

800 HUF
1935. november, Filharmoniai Társaság műsorfüzete (Dobrowen, Károlyi, Casals, stb.)
13103.

800 HUF
1933 március, A Koncert Bt. műsorfüzete (Szigeti, Dohnányi, stb.)
13104.

800 HUF
1929 Rózsavölgyi hangversenynaptár és műsorfüzet (Toscanini, Walter Brúnó, stb.)
13105.

800 HUF
1929 Rózsavölgyi hangversenynaptár és műsorfüzet (Kilényi Eduard, Nash Frances, Dohnányi Ernő, stb.)
13106.

800 HUF
Papp Viktor: Bevezető a zeneművészetbe. Berlin, 1927, Ludwig Voggenreiter Verlag - Magyar Osztály. Kiadói papírkötés. Gerinc és borító sérült, belülről ragasztott. Tulajdonosi névbejegyzéssel. Hozzá tartozik a Magyar Ujságból kivágott, a könyvről szóló kritika
13107.

800 HUF
Daloljatok honvédek! 104 katonadal. Tinódi, Egressy és Erkel 1-1 dallama és 101 népdal. Sajtó alá rendezte és jegyzetekkel ellátta Volly István. A rajzokat Haranghy Jenő készítette. Bp., 1939, Vitézi Rend Zrínyi Csoportja, 119 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, laza, kissé sérült kötéssel, ceruzás jegyzettel.
13108.

1 200 HUF
Kedvenc dalaink. Legnépszerűbb tánc-, operett, filmdalok, és sanzonok szövegei. Bp.,1959,Zeneműkiadó. Harmadik kiadás. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés.
13109.

800 HUF
cca 1934-38, össz. 4 db Szász-Rózsavölgyi zenei műsorfüzet (Moria Schen, Waldbauer-Kerpely, Kintses Kolosvár Estéllye, stb.). Kiadói papírkötés, borítón bélyegzővel, részben foltos borítókkal.
13110.

cca 1934-38, össz. 4 db Szász-Rózsavölgyi zenei műsorfüzet (Moria Schen, Waldbauer-Kerpely, Kintses Kolos'vár Estéllye, stb.). Kiadói papírkötés, borítón bélyegzővel, részben foltos borítókkal.

1 400 HUF
cca 1942-43, össz. 3 db Harmónia zenei műsorfüzet (Ünnepi Kodály-est, Ferencsik János stb.). Kiadói papírkötés, borítón árbélyegzővel.
13111.

1 400 HUF
Bartók Béla-Kodály Zoltán: Népdalok. Erdélyi magyarság. Bp.,1987. Zeneműkiadás. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
13113.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF