Books: Religion

Number of items: 79

17355.

40 000 HUF
108,11
117,65
17356.

20 000 HUF
54,05
58,82
17357.

16 000 HUF
43,24
47,06
17358.

10 000 HUF
27,03
29,41
17359.

5 000 HUF
Kovács Albert: Egyházjogtan. 1-2. füzet. Különös tekintettel a magyar protestáns egyház jogi viszonyaira. Protestáns Theologiai Könyvtár. Ötödik évf. X. köt. 1-2 füzet. Bp., 1878., Magyarországi Protestansegylet,(Franklin-ny.), XII+340;XIII-XVIII+341-674 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
17360.

5 000 HUF
16
17361.

5 000 HUF
17362.

5 000 HUF
Dr. Turchányi Egon: Glóriás Árpádok. Dr. Kornis Gyula előszavával. Györgyfi György rajzaival. Bp., [1938.] Szent István-Társulat [Stephaneum.] 287 p. + 4 (színes tábla, a táblák előtt feliratozott hártyapapírral) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a lapélek felső része festett, kopott borítóval.
17363.

5 000 HUF
Bonifaz Martin Schnappinger (1761-1832): Die heilige Schrift des neuen Bundes, mit vollständig erklären Anmerkungen. I., III.-IV. köt. Grätz, 1818., Johann Andreas Rienreich, XVI+520; 727; 651 p. Negyedik, javított kiadás. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, a gerincen piros, aranyozott feliratú címkével, kopott borítóval, az első kötetben 1818-as possessori bejegyzéssel (Ex Libris Petri Martinovits.)
17364.

6 000 HUF
Francisco Genetto: Theologia moralis, juxta sacrae scripturae, ... Tomus Secundus. Venetiis, 1776., Ex Typographia Balleoniana, XXIV+408 p. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel.
17365.

5 000 HUF
[Vitus Pichler (1670-1736)]: Theologia Polemica. Pars Secunda. Tyrnaviae [Nagyszombat], 1755., Typis, Academicis Societatis Jesu, 4 sztl. lev.+559+1 p.+4 sztl. lev. Latin nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötés, kissé kopottas borítóval.
17366.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF