Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 34

Georges-Louis Leclerc, comte de Buffon: Histoire Naturelle, générale et particuliere, avec la description du Cabinet du Roi. V., XXII., XXIII. kötet. Paris,1752-1766., LImpremerie Royale, 4+405 p.+XVII (I-XIII, XV-XVII, XIV.) (rézmetszetű képtáblák.) t.; 4+328 p.+VIII (rézmetszetű képtáblák.)t.; 4+279 p.+IX-XLIII (rézmetszetű képtáblák.) t. Francia nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, kopott borítókkal, a kötéstáblákon (V.,XXI.) kis sérülésekkel, a XXIII. kötet kötéstáblái leváltak.
17178.

Georges-Louis Leclerc, comte de Buffon: Histoire Naturelle, générale et particuliere, avec la description du Cabinet du Roi. V., XXII., XXIII. kötet. Paris,1752-1766., L'Impremerie Royale, 4+405 p.+XVII (I-XIII, XV-XVII, XIV.) (rézmetszetű képtáblák.) t.; 4+328 p.+VIII (rézmetszetű képtáblák.)t.; 4+279 p.+IX-XLIII (rézmetszetű képtáblák.) t. Francia nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, kopott borítókkal, a kötéstáblákon (V.,XXI.) kis sérülésekkel, a XXIII. kötet kötéstáblái leváltak.

12 000 HUF
32,43
35,29
Nemes Elemér: Hipnotizmus. Suggestív és hipnotikus hatások a nevelésben. Bp.,(1942.),Rózsavölgyi. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
17179.

5 000 HUF
Dr. Ruszwurm Rezső: Mit kell tudnia az elsősegítségnyujtónak baleseteknél? Budapesti Önkéntes Mentő Egyesület kiadványa. Bp., 1939.,(Vészi és Stein-ny.), 70+6 p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben.
17180.

1 600 HUF
Flammarion, Camille: Uránia. Bp., 1896, Légrády Testvérek. Kiadói egészvászon kötés, színezett lapszélek, gerincnél szakadt, viseltes állapotban.
17181.

1 000 HUF
Campbell, James W. P.: A tégla világtörténete. Bp., 2004, Kossuth. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17182.

1 800 HUF
Baudouin, Charles: Psychanalyse de LArt. Paris, 1929, Librairie Félix Alcan. Újrakötött félvászon kötés, jó állapotban.
17183.

Baudouin, Charles: Psychanalyse de L'Art. Paris, 1929, Librairie Félix Alcan. Újrakötött félvászon kötés, jó állapotban.

1 200 HUF
Jubileumi emlékköny a szervezett magyar mentés centenáriumán. Szerk.: Dr. Cselkó László. Bp., 1987, Országos Mentőszolgálat. Kiadói kartonált papírkötés, bélyegzővel. Megjelent 1800 példányban.
17184.

2 400 HUF
Treben, Maria: Gyógyeredményeim; Egészség Isten patikájából. 1990, Hunga Print Nyomda és Kiadó.Kiadói kartonált kötés, egyik jó, a másik sérült gerinccel, kopottas állapotban.
17185.

1 400 HUF
Raoul Francé: Az élet titka. Bp.,én., Béta. Fekete-fehér szövegközti illusztrációival. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, az eredeti elülső papírborítót az elülső szennylapra kasírozták, fülszöveggel.
17186.

1 600 HUF
Kulin György: A csillagászat problémái Bp., 1947, Szerzői. 58 p., Fűzve kiadói papírborítékban
17187.

1 000 HUF
Sallay Kornélia - Gera István: Parodontológia. Bp., 1981, Medicina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói védőborítóban, borító enyhén szakadt.
17188.

800 HUF
Bicskei Dr. Séthy Ernő: Amit a rendőrnek saját szervezetéről, az egészséges életről és embertársainak nyujtandó segélyről tudni kell . Bp., 1936, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és borítóval. Néhány bejegyzéssel.
17189.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF