Books: Military

Number of items: 61

16601.

10 000 HUF
27,03
29,41
Eduardo Rózsa-Flores: Mocskos háború. Egy magyar önkéntes a jugoszláviai háborúban. Bp.,1994., Bereményi. Kiadói papírkötés.
16602.

1 400 HUF
23
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. Számos fekete-fehér képmellékletekkel, és térképvázlatokkal. Kiadói díszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kijáró mellékletekkel.
16603.

3 600 HUF
9,73
10,59
Vitéz Báró Roszner István: Katonák, népek, események. Bp., én., Singer és Wolfner, 595 p.+ 3 t. (kihajtható térképek.) Kiadói kopott félvászon-kötés, laza fűzéssel, hiányzó címlappal.
16604.

1 800 HUF
16605.

2 400 HUF
vitéz Magasházy László, et alii (szerk.): Nemzetvédelem országvédelem. Budapest, 1943, Az Országos Nemzetvédelmi Szövetség kiadása. Kiadói papírkötésben
16606.

4 000 HUF
Prónai Lajos: A puszták börtönében. Magyar hadifoglyok kalandozása Orosz-Turkesztánban. Bp.,[1929],Szent István-Társulat,(Stephanaeum-ny.), 77+3 p.+ 16 t. (fekete-fehér fotók, 8 levélen.) Kiadói kopott egészvászon-kötés, de belül jó állapotban.
16607.

2 000 HUF
22
Kis András: A Magyar Honvédség újjászervezése. Bp., 1995, Zrínyi Kiadó. Szerző által dedikált. Kiadói papírkötésben.
16608.

1 200 HUF
Vegyes könyv tétel, 4 db: A II. világháború repülői és légicsatái, h.n., 2000, Black & White kiadó, kiadói kartonált kötésben; Olaf Groehler: A légi háborúk története, Bp., 1983, Zrínyi Katonai Kiadó, kiadói egészvászon kötésben, kiadói védőborítóban; Nagyváradi - M. Szabó - Winkler: Fejezetek a magyar katonai repülés történetéből, Bp., 1986, Műszaki Könyvkiadó, kiadói kartonált kötésben; M. Szabó Miklós: A Magyar Királyi Honvéd Légierő a második világháborúban, Bp., 1987, Zrínyi Katonai Kiadó, kiadói papírkötésben, enyhén kopottas állapotban.
16609.

1 000 HUF
16610.

2 000 HUF
Nádasi Alfonz OSB: Hadinapló. Szerk.: Lukácsi Zoltán. Győri Egyházmegyei Levéltár Kiadványai Források, feldolgozások 9. Győr, 2009., Győri Egyházmegyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1500 példányban.
16611.

1 200 HUF
Magyarország hadtörténete I-II. kötet. Szerk.: Liptai Ervin, Borus József, Tóth Sándor. Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Bp.,1985, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőborítóban, ex libris-szel.
16612.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF