Glass-objects

Number of items: 68

Színátmenetes üveg váza, kidomborodó díszítéssel, jelzett (matricával és alján is), kis kopásnyomokkal, kis csorbával, m: 24,5 cm
11222.

20 000 HUF
60,61
63,29
Hammer price:
20 000 HUF
Walther - Moser Karlsbad (Made in Czechoslovakia ) jelzéssel formába öntött zöld váza, palástján savmaratott és políraranyozott mitológiai jelenettel, kopott aranyozás, kis kopásnyomokkal, jelzett, m: 9,5 cm
11223.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
18 000 HUF
54,55
56,96
  Add to cart
  Remove
Muranoi formába fújt díszkancsó, több rétegű borostyánszínű, tejopál díszítéssel, jelzés nélkül, hibátlan, m:39 cm
11224.

16 000 HUF
48,48
50,63
Hammer price:
16 000 HUF
Muránói kék üvegváza, jelzett, kopásnyomokkal, m: 25 cm
11225.

Available
20 000 HUF
60,61
63,29
  Add to cart
  Remove
Muránói üveg váza, anyagában színezett, jelzett, karcolásokkal, m: 23 cm
11226.

18 000 HUF
54,55
56,96
Hammer price:
28 000 HUF
Muránói üveg váza, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17,5 cm, d: 20 cm
11227.

20 000 HUF
60,61
63,29
Hammer price:
20 000 HUF
Muránói üveg váza, anyagában színezett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 9,5 cm
11228.

12 000 HUF
36,36
37,97
Hammer price:
18 000 HUF
11229.

Available
16 000 HUF
48,48
50,63
  Add to cart
  Remove
St. Stefans Bier sörösüveg, Szent István sör címkével, kopásnyomokkal, csorbákkal 0,45 l, m: 26,5 cm
11230.

Available
3 000 HUF
9,09
9,49
  Add to cart
  Remove
Egyesült Budapesti Dreher Antal Féle Sör feliratú üvegpalack, csorbákkal, kopásnyomokkal m: 29 cm
11231.

"Egyesült Budapesti Dreher Antal Féle Sör" feliratú üvegpalack, csorbákkal, kopásnyomokkal m: 29 cm

Available
10 000 HUF
30,30
31,65
  Add to cart
  Remove
Kétrétegű üveg lámpa, Val St. Labert jelzéssel, karcolásokkal, m: 20 cm
11232.

Available
16 000 HUF
48,48
50,63
  Add to cart
  Remove
Ólomkristály váza, Val Saint Lambert jelzéssel, kis kopásnyomokkal, m: 10,5 cm
11233.

Available
6 000 HUF
18,18
18,99
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

369. Auction:
Payment deadlineis 22 May

370. Auction:
From 12 to 21 May
Payment deadline is 5 June
Viewing: From 19 to 21 May

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.