10009. 370. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
13
0 HUF
Appel Magda (?-?): Almás csendélet, 1915-25 körül. Akvarell, karton, sérült, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Sérült, levéldíszes, régi keretben, 50×60 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit