10008. 370. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
0 HUF
Almásy Aladár (1946-): Testvérek. Színes rézkarc, papír, foltos, lap szélén szakadással, gyűrődéssel, jelzett, számozott (31/100), 19,5×16,5 cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor