Number of items: 392

10000.

28 000 HUF
84,85
91,50
Ágotha Margit (1938-2015): Intermediumok VII 1984. Poétikus színház. Linómetszet, merített papír, jelzett, 15x14 cm
10001.

3 000 HUF
9,09
9,80
Ludwig Agyik (?-): Alakok (vázlat). Olaj, vászon, jelzett (a hátoldalán is), fa keretben, 40x48 cm
10002.

2 000 HUF
6,06
6,54
Aknay jelzéssel: Fekete-vörös ikon. Olaj, papír, üvegezett fa keretben, 40x30 cm
10003.

10 000 HUF
30,30
32,68
Aknay jelzéssel: Angyali portré. Olaj, papír, üvegezett fa keretben, 40x30 cm
10004.

10 000 HUF
30,30
32,68
9
Aknay jelzéssel: Kék-vörös kompozíció. Olaj, papír, üvegezett fa keretben, 40x30 cm
10005.

10 000 HUF
30,30
32,68
Aknay jelzéssel: Ikon. Olaj, papír, üvegezett fa keretben, 40x30 cm
10006.

10 000 HUF
30,30
32,68
20
Aknay jelzéssel: Angyal. Olaj, papír, üvegezett fa keretben, 40x30 cm
10007.

10 000 HUF
30,30
32,68
9
Almásy Aladár (1946-): Testvérek. Színes rézkarc, papír, foltos, lap szélén szakadással, gyűrődéssel, jelzett, számozott (31/100), 19,5×16,5 cm
10008.

6 000 HUF
18,18
19,61
Appel Magda (?-?): Almás csendélet, 1915-25 körül. Akvarell, karton, sérült, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Sérült, levéldíszes, régi keretben, 50×60 cm
10009.

6 000 HUF
18,18
19,61
13
Artner Ferenc (1904-1981): Entzbruder Gimnázium (Sárvár), rézkarc, karton, jelzett a nyomaton, széln foltos 19,5×29 cm
10010.

1 000 HUF
3,03
3,27
Baja Béla (1940-?): Városszél. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett keretben 26x19 cm
10011.

3 000 HUF
9,09
9,80

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

370. Auction:
Payment deadlineis 9 June

371. Auction:
From 26 May to 4 June
Payment deadline is 19 June
Viewing: From 2 to 4 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.