Freemasonry

Number of items: 25

DN Libertas 000946 Br szabadkőműves páholy emlékérem füllel (50mm) T:1-
30755.

DN "Libertas 000946" Br szabadkőműves páholy emlékérem füllel (50mm) T:1-

20 000 HUF
54,05
58,82
DN Magnus Latom. Hung. Coetus Const. St. Joann. - Szent János páholy aranyozott Br, fülezett, zománcozott szabadkőműves páholy emlékérem (63x60mm) T:2
30756.

DN "Magnus Latom. Hung. Coetus Const. St. Joann. - Szent János páholy" aranyozott Br, fülezett, zománcozott szabadkőműves páholy emlékérem (63x60mm) T:2

18 000 HUF
48,65
52,94
Varga Oszkár (1888-1955) DN. 5/1 877 ,,Eötvös Br, fülezett szabadkőműves páholy érem (51mm) T:1-
30757.

Varga Oszkár (1888-1955) DN. "5/1 877 ,,Eötvös"" Br, fülezett szabadkőműves páholy érem (51mm) T:1-

8 000 HUF
DN Resurrexit (feltámadott) 00899 Kassa / Et fiat lux (és legyen világosság) Br szabadkőműves páholy érem (44x51mm) T:2-
30758.

DN "Resurrexit (feltámadott) 00899 Kassa / Et fiat lux (és legyen világosság)" Br szabadkőműves páholy érem (44x51mm) T:2-

22 000 HUF
59,46
64,71
DN Árpád a Testvériséghez zománcozott Br szabadkőműves érem (45x45mm) T:2 zománchiba
30759.

DN "Árpád a Testvériséghez" zománcozott Br szabadkőműves érem (45x45mm) T:2 zománchiba

12 000 HUF
32,43
35,29
DN Deák Ferencz sárgaréz, fülezett szabadkőműves páholy medál. Másolat? (44x51mm) T:2-
30760.

DN "Deák Ferencz" sárgaréz, fülezett szabadkőműves páholy medál. Másolat? (44x51mm) T:2-

1 200 HUF
17
DN Kazinczy / Lux et Pax (Fény és Béke) öntött Br szabadkőműves páholy érem (30x48mm) T:2
30761.

DN "Kazinczy / Lux et Pax (Fény és Béke)" öntött Br szabadkőműves páholy érem (30x48mm) T:2

4 400 HUF
11,89
12,94
21
DN Galilei Budapest 1871 zománcozott szabadkőműves páholy jelvény (48x50mm) T:1-  Hungary ND Galilei Budapest 1871 enamelled Freemasons badge (48x50mm) C:AU
30762.

DN "Galilei Budapest 1871" zománcozott szabadkőműves páholy jelvény (48x50mm) T:1- Hungary ND "Galilei Budapest 1871" enamelled Freemason's badge (48x50mm) C:AU

8 000 HUF
15
DN 000872 1. 24. - Az előítéletek legyőzéséhez - Könyves Kálmán Pest Kel. / J. B. M. aranyozott Br szabadkőműves páholy érem, füllel (53mm) T:1-
30763.

DN "000872 1. 24. - Az előítéletek legyőzéséhez - Könyves Kálmán Pest Kel. / J. B. M." aranyozott Br szabadkőműves páholy érem, füllel (53mm) T:1-

30 000 HUF
81,08
88,24
DN 5/1 877 ,,Eötvös O Budapest kel jelzetlen Ag, szabadkőműves páholy érem, füllel (21,14g/51mm) T:2,2-
30764.

DN "5/1 877 ,,Eötvös" O Budapest kel" jelzetlen Ag, szabadkőműves páholy érem, füllel (21,14g/51mm) T:2,2-

18 000 HUF
48,65
52,94
Egyiptom DN Gründer - G.N.L. Egyptien - R. L. Sphinx No287 - OR Kairo / H. Meyer 3 23 12. 24 aranyozott Br szabadkőműves páholy jelvény mellszalagon (60x62mm) T:2 Egypt ND Gründer - G.N.L. Egyptien - R. L. Sphinx No287 - OR Kairo / H. Meyer 3 23 12. 24 golded Br Freemasons badge ribbon (60x62mm) C:XF
30765.

Egyiptom DN "Gründer - G.N.L. Egyptien - R. L. Sphinx No287 - OR Kairo / H. Meyer 3 23 12. 24" aranyozott Br szabadkőműves páholy jelvény mellszalagon (60x62mm) T:2 Egypt ND "Gründer - G.N.L. Egyptien - R. L. Sphinx No287 - OR Kairo / H. Meyer 3 23 12. 24" golded Br Freemason's badge ribbon (60x62mm) C:XF

8 000 HUF
Nagy-Britannia 1947. 1947. július 24. Charles Taylor páholy jelzett Ag zománcozott szabadkőműves páholy jelvény L. Simpson London LTD gyártói jelzéssel és ezüstözött Br mellszalaggal (63x34mm) T:1- Great Britain 1947. 24th July 1947. Charles Taylor lodge marked Ag enamelled Freemasons badge with L. Simpson London LTD makers mark, with English hallmarks and silvered Br ribbon (63x34mm) C:AU
30766.

Nagy-Britannia 1947. "1947. július 24. Charles Taylor páholy" jelzett Ag zománcozott szabadkőműves páholy jelvény "L. Simpson London LTD" gyártói jelzéssel és ezüstözött Br mellszalaggal (63x34mm) T:1- Great Britain 1947. "24th July 1947. Charles Taylor lodge" marked Ag enamelled Freemason's badge with "L. Simpson London LTD" maker's mark, with English hallmarks and silvered Br ribbon (63x34mm) C:AU

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF