15653.
370. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
2 000 HUF
Dr. Földessy János: A magyar labdarúgás és a 60 éves MLSZ. Bp., 1960, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötésben.+Bartus László: Varga Zoli disszidál. Volt egyszer egy Ferencváros. Bp., 2000, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.