Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 26

Herzum János (szerk.): Magyar Országos Lawn-Tennis Szövetség 1937. évi évkönyve. Bp., 1938, Fischhof Henrik könyvnyomdája Kispest. 143p. Kiadói spirál papírkötés. Tenisz évkönyv több érdekes írással, versenyek eredményeivel (FTC, UTE, MOVE stb.) statisztikákkal, gazdag fotóanyaggal, különböző kerületek (regionális szerveszetek) beszámolóival, sok-sok korabeli reklámmal (Continental, Dunlop, Balatonalmádi VIII. Nemzetközi Balaton Teniszbajnokságok stb.). Kopott és enyhén foltos borítóval és címlappal. Borítón és címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, néhány aláhúzással és jelöléssel egyes lapokon.
15650.

2 400 HUF
Király Dezső: Modern testnevelés képben és írásban. Testnevelési tanulmányutam az északi országokban. Bp.,1932., (Hornyánszky V. Rt.-ny.), 382+10 p. Szövegközti fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
15651.

2 000 HUF
Major János-Nagy Béla-Szücs László: Fradi labdarúgószakosztály története. 444-en zöld-fehérben. Bp., 1972, Sportpropaganda. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben.+Hajrá Fradi! Üres Fradi notesz, vászon-kötésben.
15652.

2 000 HUF
Dr. Földessy János: A magyar labdarúgás és a 60 éves MLSZ. Bp., 1960, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötésben.+Bartus László: Varga Zoli disszidál. Volt egyszer egy Ferencváros. Bp., 2000, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15653.

2 000 HUF
15654.

1 000 HUF
15655.

2 000 HUF
Madarász István: A kézilabdázás játékszabályai és a játékvezetés. Negyedik átdolgozott, bővített kiadás. Bp., 2007, Magyar Kézilabda Szövetség. Papírkötés. Jó minőségű.
15656.

800 HUF
15657.

20 000 HUF
54,05
58,82
1941 Rákóczi Sakkhíradó. A II. Rákóczi Ferenc Levelezési Emlékverseny hivatalos közlönye. Összeáll.: Szarka Ferenc. 1. évf. 1. szám. Kassa, 1941. Grafika, 18 p. Kiadói papírkötésben, számos érdekes írással, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban. /  1941 Rákóczi Chess News. Official bulletin of the Francis II Rákóczi Correspondence Memorial Competition. Coll.: Szarka, Ferenc. Vol. 1., no. 1. Košice,1941, Grafika, 18 p. With interesting writings. In paperbinding, with little bit spotty cover, in good condition.
15658.

1941 Rákóczi Sakkhíradó. A II. Rákóczi Ferenc Levelezési Emlékverseny hivatalos közlönye. Összeáll.: Szarka Ferenc. 1. évf. 1. szám. Kassa, 1941. "Grafika", 18 p. Kiadói papírkötésben, számos érdekes írással, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban. / 1941 Rákóczi Chess News. Official bulletin of the Francis II Rákóczi Correspondence Memorial Competition. Coll.: Szarka, Ferenc. Vol. 1., no. 1. Košice,1941, "Grafika", 18 p. With interesting writings. In paperbinding, with little bit spotty cover, in good condition.

4 400 HUF
11,89
12,94
1942 Rákóczi Sakkhíradó. A II. Rákóczi Ferenc levelezési emlékverseny hivatalos közlönye. Összeáll.: Szarka Ferenc. II. évf., 1-2. szám. Kassa, 1942, Grafika, 22+22 p. Kiadói papírkötésben, az egyik borítón kis foltokkal, jó állapotban.   1942 Rákóczi Chess News. Official bulletin of the Francis II Rákóczi Correspondence Memorial Competition. Coll.: Szarka, Ferenc. Vol. 2., no. 1-2. Košice,1942, Grafika, 22+22 p. Paperbinding, each of the covers are little bit spotty, in good condition.
15659.

1942 Rákóczi Sakkhíradó. A II. Rákóczi Ferenc levelezési emlékverseny hivatalos közlönye. Összeáll.: Szarka Ferenc. II. évf., 1-2. szám. Kassa, 1942, "Grafika, 22+22 p. Kiadói papírkötésben, az egyik borítón kis foltokkal, jó állapotban. 1942 Rákóczi Chess News. Official bulletin of the Francis II Rákóczi Correspondence Memorial Competition. Coll.: Szarka, Ferenc. Vol. 2., no. 1-2. Košice,1942, "Grafika", 22+22 p. Paperbinding, each of the covers are little bit spotty, in good condition.

4 400 HUF
11,89
12,94
A II. Nemzetközi Sakkverseny Tóth László emlékére. Kecskemét, 1968. május. 25.-június 11.-ig. Szerk.: Tábor József. Kecskemét, 1969, Bács-Kiskun megyei Sakkhíradó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15660.

1 200 HUF
Potya (Nagy Béla): Fradisták fénykép albuma. Bp., 1985.
15661.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF