https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Social sciences

Number of items: 21

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Szemző Kálmán: Magyar népfőiskola. Cegléd, 1940, Garab József. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói javított gerincű papírkötésben, a hátsó borító egy sarkán kis hiánnyal.
17146.
 

Szemző Kálmán: Magyar népfőiskola. Cegléd, 1940, Garab József. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói javított gerincű papírkötésben, a hátsó borító egy sarkán kis hiánnyal.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
9,09
EUR
,
9,80
USD
Number of bids:
0
Pócs Éva: Tündérek, démonok, boszorkányok. Bp.,1989., Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés.
17147.
 

Pócs Éva: Tündérek, démonok, boszorkányok. Bp.,1989., Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
3,03
EUR
,
3,27
USD
Number of bids:
4
Csefkó Gyula: Szállóigék, szólásmódok. Tanulmányok, szóláskészletünk köréből. Reprint kiadás. [Bp.,1977.,Magyar Nyelvtudományi Társaság],(Könnyűipari Gépi Adatfeldolgozó Vállalat-ny.), 176+2 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 200 példányban.
17148.
 

Csefkó Gyula: Szállóigék, szólásmódok. Tanulmányok, szóláskészletünk köréből. Reprint kiadás. [Bp.,1977.,Magyar Nyelvtudományi Társaság],(Könnyűipari Gépi Adatfeldolgozó Vállalat-ny.), 176+2 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 200 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
4,24
EUR
,
4,58
USD
Number of bids:
0
Ortutay Gyula: Parasztságunk élete. Bp., 1937, Officina. Müller Miklós fotóival. Kiadói kartonált kötés, ragasztott gerinc, ceruzás jelölésekkel, kopottas állapotban.
17149.
 

Ortutay Gyula: Parasztságunk élete. Bp., 1937, Officina. Müller Miklós fotóival. Kiadói kartonált kötés, ragasztott gerinc, ceruzás jelölésekkel, kopottas állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
3,03
EUR
,
3,27
USD
Number of bids:
1
Ortutay Gyula: Kis magyar néprajz. Bp.,1958,Bibliotheca. Harmadik, bővített és javított kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17150.
 

Ortutay Gyula: Kis magyar néprajz. Bp.,1958,Bibliotheca. Harmadik, bővített és javított kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
4,24
EUR
,
4,58
USD
Number of bids:
0
Kornis Gyula: A pszichológia és logika elemei a gimnázium számára. Bp.,1942., Franklin. Tizedik kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt gerinccel, kissé sérült kötéssel.
17151.
 

Kornis Gyula: A pszichológia és logika elemei a gimnázium számára. Bp.,1942., Franklin. Tizedik kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt gerinccel, kissé sérült kötéssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,03
EUR
,
3,27
USD
Number of bids:
0
Hutterer Miklós: A germán nyelvek. Bp.,1986, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17152.
 

Hutterer Miklós: A germán nyelvek. Bp.,1986, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
9,70
EUR
,
10,46
USD
Number of bids:
0
A káder- és személyzeti munka időszerű kérdései. Szemelvénygyűjtemény előadói beszédek, tanulmányok, cikkek, közlemények anyagából a tőkés és a szocialista országok szakirodalmának anyagából.III. köt. Kézirat. Bp., 1980, Kiad. Szervezési és Vezetési Tudományos Társaság. Összeáll. Bérci Gyula. Kiadóipapírkötés. Többek közt Kádár János, Azcél György, Pozsgay Imre, Fejti György, Németh Károly, Hoós János beszédeivel. Megjelent 500 példányban. 461 p. Ritka!
17153.
 

A káder- és személyzeti munka időszerű kérdései. Szemelvénygyűjtemény előadói beszédek, tanulmányok, cikkek, közlemények anyagából a tőkés és a szocialista országok szakirodalmának anyagából.III. köt. Kézirat. Bp., 1980, Kiad. Szervezési és Vezetési Tudományos Társaság. Összeáll. Bérci Gyula. Kiadóipapírkötés. Többek közt Kádár János, Azcél György, Pozsgay Imre, Fejti György, Németh Károly, Hoós János beszédeivel. Megjelent 500 példányban. 461 p. Ritka!

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,64
EUR
,
3,92
USD
Number of bids:
1
Dr. Csaba Margit: Amit a fiatalasszonynak tudnia kell. Márton Lajos illusztrációival. Dr. Tóth Tihamér előszavával. Bp., 1937, Szent István Társulat. Második kiadás. Kiadói illusztrált papírkötésben, enyhén foltos borítóval.
17154.
 

Dr. Csaba Margit: Amit a fiatalasszonynak tudnia kell. Márton Lajos illusztrációival. Dr. Tóth Tihamér előszavával. Bp., 1937, Szent István Társulat. Második kiadás. Kiadói illusztrált papírkötésben, enyhén foltos borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,42
EUR
,
2,61
USD
Number of bids:
0
Mudrony Soma: A társadalmi gazdaságtan vázlata ipariskolák, polgári és középtanodák számára. Országos Magy. Iparegyesületi Tankönyv. Pest, 1870, Athenaeum, 120+4 p. Papírkötésben, borító nélküli példány, foltos. Egyetlen kiadás. Ritka.
17155.
 

Mudrony Soma: A társadalmi gazdaságtan vázlata ipariskolák, polgári és középtanodák számára. Országos Magy. Iparegyesületi Tankönyv. Pest, 1870, Athenaeum, 120+4 p. Papírkötésben, borító nélküli példány, foltos. Egyetlen kiadás. Ritka.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
9,09
EUR
,
9,80
USD
Number of bids:
0
Várkonyi Hildebrand: A gyermek és környezete. Nemzetnevelők könyvtára IV. Gyermek- és Ifjúságtanulmány 6. Bp.,1944, Országos Közoktatási Tanács. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
17156.
 

Várkonyi Hildebrand: A gyermek és környezete. Nemzetnevelők könyvtára IV. Gyermek- és Ifjúságtanulmány 6. Bp.,1944, Országos Közoktatási Tanács. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,42
EUR
,
2,61
USD
Number of bids:
0
Illés Béla: A szellemi munkások és a szocializmus. + Migray József: A vallás válsága. Táltos Könyvtár 2. és 14-15.szám. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17157.
 

Illés Béla: A szellemi munkások és a szocializmus. + Migray József: A vallás válsága. Táltos Könyvtár 2. és 14-15.szám. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,42
EUR
,
2,61
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

370. Auction:
Payment deadlineis 9 June

371. Auction:
From 26 May to 4 June
Payment deadline is 19 June
Viewing: From 2 to 4 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment