Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 24

Dr. Müller Vilmos (szerk.): Klinikai recipe könyv. Harmadik bővített és javított kiadás. Bp., 1915, Lampel R. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, viseltes állapotban.
17121.

7 000 HUF
21,21
22,88
Iparosok olvasótára I.-X. füzet. Szerk: Mártonffy Márton. Bp., é.n. Lampel. Kiadói egészvászon kötésben.
17122.

2 000 HUF
6,06
6,54
Dr. D(avid) Holde: Untersuchung der Kohlenwasserstofföle und Fette sowie der ihnen verwandten Stoffe. Berlin, 1913., Julius Springer, XVI+596+4 p.+ 3 (kihajtható táblák.) Szövegközti illusztrációkkal. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, egy-két foltos lappal, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, K.u.K. Pulverfabrik in Magyarovár Chemisches Hauptlaboratorium bélyegzéssel.
17123.

1 400 HUF
4,24
4,58
Hermann Kast: Chemische Untersuchung der Spring- und Zündstoffe unter besonderer Berücksichtigung der zu ihrer Herstellung notwendigen Ausgangsstoffe. Herausgegeben von Ludwig Metz. Braunschweig, 1931., Friedr. Vieweg & Sohn, X+583 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, pár lapon szakadással, intézményi bélyegzővel, M. Kir. Állami Hadianyaggyár Lőporüzem. Központi Laboratóriuma. bélyegzéssel.
17124.

Hermann Kast: Chemische Untersuchung der Spring- und Zündstoffe unter besonderer Berücksichtigung der zu ihrer Herstellung notwendigen Ausgangsstoffe. Herausgegeben von Ludwig Metz. Braunschweig, 1931., Friedr. Vieweg & Sohn, X+583 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, pár lapon szakadással, intézményi bélyegzővel, "M. Kir. Állami Hadianyaggyár Lőporüzem. Központi Laboratóriuma." bélyegzéssel.

1 400 HUF
4,24
4,58
Dr. Kamarás János: Hallgatódzás a szív felett - Első kötet (Egyetemi segédtankönyv). Bp., 1965 Medicina Könyvkiadó, 3 db hanglemez melléklettel
17125.

1 000 HUF
3,03
3,27
17126.

1 000 HUF
3,03
3,27
Dr. Weninger Antal: Az egészség testi és lelki forrásai. Bp., 1943 , Országos Közművelődési Szövetség, 176 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, enyhén szakadt borítóval.
17127.

800 HUF
2,42
2,61
Strukturwandlungen im nomadisch-bäuerlichen Lebensraum des Orients. Geographische Zeitschrift, Beiheft. Erdkundliches Wissen. Heft 26.a. Wiesbaden, 1970, Franz Steiner Verlag. Német nyelven. Tudományos tanulmányokkal az észak-perzsa türkmén sztyeppéről, Azerbajdzsánban és Beludzsisztánban élő nomádokról földrajzi szempontból. 4 kihajtható táblával, térképekkel, ábrákkal, fotókkal illusztrált. Papírkötésben, kissé kopott borítóval.
17128.

1 200 HUF
3,64
3,92
Störck Antal: Orvosi tanítás. Fordította: Rácz Sámuel. Bp. 1982. Semmelweis Orvostörténeti Múzeum, 11 sztl. lev.+274 p.+4 sztl. lev.+15 sztl. lev.+96 p.+3+1 sztl. lev. Kiadói műbőr-kötésben, Számozott (1000/509.) példány. Az 1778-1780-ban kiadott mű hasonmás kiadása.
17129.

3 000 HUF
9,09
9,80
Dr. Cholnoky Jenő (szerk.): Nagy Tudósok (Karriérek). Budapest 1912. Karriérek Kiadóhivatal. Kiadói egászvászon kötésben, jó állapotban
17130.

1 200 HUF
3,64
3,92
17132.

3 600 HUF
10,91
Kutyás és macskás könyvek: Friedl: Kutya betegségek felismerése, kezelése, megelőzése, Quinten Graef: Macska betegségek felismerése, kezelése és megelőzése. David Taylor: Én és a kutyám. Familia könyvek.
17133.

1 200 HUF
3,64
3,92

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

370. Auction:
Payment deadlineis 9 June

371. Auction:
From 26 May to 4 June
Payment deadline is 19 June
Viewing: From 2 to 4 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.