Books: Minibooks Number of items: 17
2132939
17303
370
Books: Minibooks
Other collectibles
Politikai plakátok 1945-1948. A kenyér itt kezdődik. Szerk.: R. Török Piroska. Budapest, 1970, Kossuth, 12 p. + 48 db színes képpel. Vászon kötés, foltos borítóval. 2132937
17304
370
Books: Minibooks
Other collectibles
Horváth György: A szép könyv mestere. A nyomdászat dicsérete 4. Megjelent 250 példányban, ebből száz példány sorszámozással, 071/250. sorszámú példány. Illusztrált, kiadói műbőr kötés, enyhén foltos és kopott borítóval. 1963436
17305
370
Books: Minibooks
Other collectibles
Borsodi költők. Összeállította Szabó Gyula, Urszin Gábor. Miskolc, 1978, Miniatűrkönyv-Gyűjtők Klubja. Kiadói bordó aranyozott műbőr kötés. Számozott (550/226.) példány, fekete számozással. A könyv eredetiségét, Andruskó Károly (1915-2008): Miskolci Minikönyvklub ex librise igazolja.
1 000 HUF
1962501
17306
370
Books: Minibooks
Other collectibles
Móricz Zsigmond: A szerelmes levél. Bp., 1974, Szépirodalmi. Minikönyv, műbőr kötésben, kopással
2118676
17307
370
Books: Minibooks
Other collectibles
A bortörvény (1893: XXIII. T.Cz.) ismertetése. Veszprém, én., Pannon Nyomda. 1898-as reprint kiadása. Minikönyv. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035