Books: Minibooks

Number of items: 17

Vegyes mini könyvtétel, 15 db: DVTK, Borbély Tibor: Olimpiai sikereink, Európa bajnokságok fedettpályán, Kecskemét...stb. Különféle kötésben és kiadásban. Változó állapotban.
17291.

2 000 HUF
6,06
6,54
Vegyes mini könyvtétel, 15 db:  Magyar Koszorúsok Albuma (1977), Olimpiai győzelmeink (1974), Hungary (1974), MTK-VM (számozott), Chamberlain: Parsifal mesék, Térkép és történelem (1979), ...stb. Különféle kötésben és kiadásban. Változó állapotban.
17292.

2 000 HUF
6,06
6,54
Dr. Szőke Sándor-Boruzs Barnabás: Dombóvár város története. Dombóvár, 1975, Pátria. Kiadói kopott aranyozott műbőr-kötés, fém plakettel. Megjelent 600 példányban. + Esztergom. Andruskó Károly fametszetei.Szerk. és a bevezetőt írta: Szölgyémy Pál. Bp., 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kopott műbőr-kötés.
17293.

1 200 HUF
3,64
3,92
17294.

800 HUF
2,42
2,61
Wagner János Mihály - Czövek István: A mágyiás ezermester. Bp., 1973, Táncsics Könyvkiadó. Reprint kiadás. Megjelent 2500 példányban. Számozatlan példány.
17295.

800 HUF
2,42
2,61
17296.

800 HUF
2,42
2,61
17297.

800 HUF
2,42
2,61
Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Bp., 1973, Műszaki Könyvkiadó. Magyar, angol, orosz és német nyelven. Kiadói műbőr kötés.
17298.

800 HUF
2,42
2,61
Dr. Tóth Mihály-Tóth Mihály: 25. jubileumi kiadás. Kaposvár, én., Somogy M. Nyomdaipari Vállalat. Kiadói kemény-kötés. Megjelent 10 példányban, 4 számú példány.
17299.

3 000 HUF
9,09
9,80
Kedves kobakok. Bp., én., HM Központi Nyomda. Egészvászon-kötésben. Számozott (2./200) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
17300.

2 200 HUF
6,67
7,19
Mautner József: Egy voltam az ötvenezerből. Kaposvár, (1982), Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Egészvászon-kötésben, fém plakettel. A szerző által dedikált.
17301.

2 200 HUF
6,67
7,19
A költő felel. Szerk.: Pomogáts Béla. Illusztrálta Kass János. Bp., 1975, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval. Készült 2000 példányban, ebből 500 példány számozott. 160. számú számozott példány.
17302.

800 HUF
2,42
2,61

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

370. Auction:
Payment deadlineis 9 June

371. Auction:
From 26 May to 4 June
Payment deadline is 19 June
Viewing: From 2 to 4 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.