Books: Military

Number of items: 29

Katonai zseb-lexikon 1939. Szerk.: Zachár Sándor. Bp.,1939, Attila-nyomda, XLVII+679 p. +9 melléklet. Későbbi műbőr kötés, 50. oldalig enyhén foltos lapokkal.
16590.

3 600 HUF
9,73
10,59
Dr. Németh József: A Fegyver és Gázkészülékgyár 100 éve. (1891-1991.) Bp., 1991., FÉG. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
16591.

2 800 HUF
7,57
8,24
10
Hardie, Martin / Arthur K. Sabin (Ed.):War Posters. Issued by Belligerent and Neutral Nations 1914-1919. London, 1920. A6C Black. Magyar poszterekkel. Kiadói, kissé kopott egészvászon kötésben. Angol nyelven. / Slightly worn full linen binding. In English language.
16592.

9 000 HUF
24,32
26,47
Vajay Szabolcs: A Johannita rend lovagjai 1854-1987. H.n. 1987. k.n. Kiadói műbőr kötésben, kiadói védőborítóban, enyhén kopottas állapotban
16593.

2 400 HUF
Huszár Károly: A magyar nép hősei. Jellemző történetek a világháborúból. Nemess Mihály rajzaival. Bp.,1915., Szent István-Társulat. Fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt borítóval, az elülső borító levált. Számozott, 2375. számú példány.
16594.

1 200 HUF
Clair Vilmos: Párbaj-codex. Bp., 1992, Móra. Az 1914. évi kiadás (Bp., Singer és Wolfner) reprintje! Kartonált papírkötésben, kissé foltos borítóval.
16595.

1 200 HUF
9
Verebélyi Kincső: Célra tarts! Festett lőtáblák Magyarországon. Bp., 1988, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. . Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére szóló ajándékozási sorokkal.
16596.

1 000 HUF
14
M. Szabó Miklós: A magyar katonai felsőoktatás története 1947-1956. Bp., 2004, Zrínyi Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16597.

800 HUF
16598.

4 800 HUF
12,97
14,12
16599.

1 600 HUF
16600.

800 HUF
16601.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF