Books: Law

Number of items: 20

dr. Kuncz Ödön: A magyar kereskedelmi és váltójog tankönyve. Bp., 1938., Grill Károly,XI+548 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, volt könyvtári példány.
15676.

2 000 HUF
15677.

1 200 HUF
Igazságügyi zsebtörvénytár. Hatályban lévő igazságügyi törvények és rendeletek gyűjteménye egységes szerkezetben, kiegészítve a M.Kir Kuria elvi jelentőségű határozataival. Összeállították és jegyzetekkel ellátták Dr. Térfy Gyula és Dr. Térfy Béla. Bp., 1940, Grill Károly. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, bibliapapíron. Sérült gerinccel.
15678.

800 HUF
Dr. Vécsey Tamás: A Római jog külső története és institutiói. Engelthaler László aljegyző tulajdona. Bp., 1893, Franklin-Társulat. Átkötött kopott félvászon-kötésben.
15679.

1 800 HUF
Losonczy István: Jogfilozófiai előadások vázlata. Jogfilozófiák. Szerk.: Dr. Varga Csaba. Bp., 2002, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötésben.   Prof. Dr. Losonczy Hajna (1941-), Losonczy István (1908-1980) lánya által Klebelsberg Éva szóló ajándékozási sorokkal.
15680.

1 000 HUF
15681.

1 000 HUF
15682.

8 000 HUF
15683.

8 000 HUF
15684.

1 600 HUF
15685.

3 600 HUF
9,73
10,59
15686.

1 200 HUF
15687.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF