Books: Judaica

Number of items: 24

Festgebete der Israeliten für den ersten Tag des Neujahrs-Festes. Übersetzt und mit Anmerkungen erklärt von Dr. M. Letteris. Erster Band. Prag, 1881, Verlag von Wolf Pascheles. Félvászon kötés, viseltes, széteső állapotban.
17210.

3 000 HUF
9,09
9,80
Komlós Aladár (szerk.): Ararát. Magyar zsidó évkönyv az 1943. évre. Bp., 1943 - 5703-4, Országos Izr. Leányárvaház. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinc, kissé kopottas állapotban.
17211.

1 000 HUF
3,03
3,27
Franciszek Piper: Auschwitz. How man perished Jews, Poles, Gypsies, ... Kraków, 1992. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben.
17212.

1 000 HUF
3,03
3,27
Hajdu István (szerk.): Osztropoli Herschel ostora. Viccek, adomák és bölcs mondások a zsidó folklórból. Bp., 1985, Minerva. Kiadói papír kötésben.
17213.

1 000 HUF
3,03
3,27
Galambos Péter: Emlék nagyapámnak, Fendrich Lipótnak. Bp., 2014. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17214.

1 000 HUF
3,03
3,27
Fejtő Ferenc: Magyarság, zsidóság. Zeke Gyula közremüködésével. História Könyvtár Monográfiák. 14. Bp., 2000, História-MTA Történettudományi Intézet. Kiadói papírkötés.
17215.

1 200 HUF
3,64
3,92
Simon Wiesenthal: Az igazság malmai... Fordította: Szántó Judit. Bp.,1991, Európa. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17216.

1 000 HUF
3,03
3,27
Dr. Jeshurun Élijahu: Az élő zsidó történelem. Tel-Aviv,1984,Sinai. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötésben.
17217.

Dr. Jeshurun Élijahu: Az élő zsidó történelem. Tel-Aviv,1984,"Sinai." Harmadik kiadás. Kiadói papírkötésben.

1 000 HUF
3,03
3,27
Scheiber Sándor: ...és beszéld el fiadnak... Zsidó hagyományok Magyarországon. Féner Tamás fotói. Bp.,1984, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé hiányos, javított papír védőborítóban, intézményi bélyegzőkkel,
17218.

800 HUF
2,42
2,61
Várnai Pál: Életeim. hn.,2011, Zachor Alapítvány. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17219.

1 000 HUF
3,03
3,27
17220.

4 400 HUF
13,33
14,38
Zajti Ferenc: Zsidó volt-e Jézus. Bp., 1999. Press + print. Kiadói papírkötés.
17221.

1 600 HUF
4,85
5,23

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

370. Auction:
Payment deadlineis 9 June

371. Auction:
From 26 May to 4 June
Payment deadline is 19 June
Viewing: From 2 to 4 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.