Books: Hunting

Number of items: 23

17098.

2 400 HUF
7,27
7,84
Nagy vadászkönyv. Szerk.: Papp Márió. Bp.,[1992], Geoholding-SKO. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17099.

2 600 HUF
7,88
8,50
17100.

2 200 HUF
6,67
7,19
Dénes István: Millenniumi Vadászati Almanach - Pest Megye 2001. Bp., 2001, Dénes Natur Műhely. Kiadói modern keménykötésben, jó állapotban.
17101.

1 800 HUF
5,45
Dénes István: Millenniumi Vadászati Almanach - Magyarország 2001. Bp., 2001, Dénes Natur Műhely. Kiadói modern keménykötésben, jó állapotban.
17102.

1 800 HUF
5,45
Széchényi Zsigmond: Szarvasok nyomában és egyéb írások. Bp., 1979, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17103.

1 000 HUF
3,03
3,27
Jurán Vidor: Vadászkrónika. Egy öreg vadász naplójából. Schnitzler Tivadar illusztrációival. Pozsony-Bp., 1960, Móra-Szlovákiai Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17104.

1 000 HUF
3,03
3,27
Czifferszky János: Ördöggyűrű. Vadászelbeszélések. Balogh Péter rajzaival. Bp.,1981, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
17105.

1 000 HUF
3,03
3,27
Széchenyi Zsigmond: Denaturált Afrika. Bp., 1971, Szépirodalmi. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
17106.

1 000 HUF
3,03
3,27
Széchényi Zsigmond: Hengergő homok. Sivatagi vadásznapló. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Félvászon kötés, kiadói papír védőborítót bekötötték. Volt könyvtári példány, kopott borítóval.
17107.

800 HUF
2,42
2,61
Bársony István: Magyar földön. Természet és vadászat. Bp., é. n., Athenaeum. Későbbi papírkötésben, jó állapotban.
17108.

2 000 HUF
6,06
6,54
Osztap Visnya: Jó vadászatot! Bp.-Uzsgorod, én., Európa-Kárpátontúli Területi Kiadó. Kiadói kopott félvászon-kötés, hiányzó címlappal, intézményi bélyegzővel.
17109.

800 HUF
2,42
2,61

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

370. Auction:
Payment deadlineis 9 June

371. Auction:
From 26 May to 4 June
Payment deadline is 19 June
Viewing: From 2 to 4 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.