Books: Architecture, Art

Number of items: 121

Dr. Kubassek János (szerk.): Érdi krónika. Érd természeti képe, múltja és lakói. Érd, 2000, Érd város Önkormányzata. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
16643.

1 200 HUF
16645.

3 000 HUF
Cunhal, Alvaro: Börtönrajzok. Bp., 1978, Corvina - Editorial Avante. 25 rajz reprodukciója, foltos papír mappában, Teljes!
16646.

1 600 HUF
Csigó László, Földes Mária: Magyar katolikus templomok. Bp., 2000, Anno Kiadó. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16647.

1 000 HUF
Széchényi és kora. Emlékkiállítás katalógus.Tájak-Korok-Múzeumok Könyvtára 3. sz. Bp., 1991., Tájak-Korok-Múzeumok Egyesület. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16648.

1 400 HUF
3 db művészeti könyv. Balogh Ferenc: Debreczeni László, Bukarest, 1983, Kriterion, kartonált vászonkötés, kiadó, enyhén szakadt papír védőborítóval. Loretta Santini: Vatikan Stadt, Narni, T5erni, 1980, színes fotókkal illusztrált, kiadói ragasztott papírkötés. Székely András: Munkácsy, Budapest, 1987, Corvina, 2. kiadás, vászonkötés, kiadói papírborítóval, foltos és enyhén dohos.
16649.

1 000 HUF
Németh Pálné: Sárközi, sióagárdi, Kapos menti hímzések. Minerva Kézimunkaalbumok. Bp.,1981, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 28 t. Kiadói papírmappa, szakadt, kissé sérült mappában.
16650.

1 000 HUF
Henri Stierlin: Katedrálisok, templomok, és mecsetek. Ford.: Burján Mónika. Bp., 2006., Scolar. Kiadói kartonált papírkötés.
16651.

1 000 HUF
Huyghe, René: Gauguin. Paris, 1967, Flammarion. Kiadói félbőr kötés, jó állapotban, francia nyelven.
16652.

1 400 HUF
Bényi László: Paál László (1846-1879). 1983, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16653.

800 HUF
Vadon József: Magyaros öltözet. 100 ruhaterv. Glatz Oszkár és vitéz Spolarich László fejtegetései. Bp., Stephaneum Nyomda. 54 p. Glatz Oszkár (1872-1958) festőművész, főiskolai tanár 2 oldalas írásával. Kiadói papírkötés, megviselt borítóval, erősen sérült és hiányos gerinccel, néhány lap minimális és egy nagyobb szakadással. Címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel és ajándékozási sorokkal. + Színes divatrajz, jelzés nélkül, ceruza, pauszpapír, gyűrődéssel.
16654.

1 400 HUF
16655.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF