Books: Architecture, Art

Number of items: 121

16619.

60 000 HUF
181,82
196,08
16620.

10 000 HUF
30,30
32,68
Sisa Béla: Száz fénykép-száz népi műemlék. Fotónapló a Kárpát-medence nép építészeti emlékeiről. Fekete Könyvek 8. Békéscsaba, 1987, Békés Megyei Tanács VB. Kiadói egészvászonkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2000 példányban.
16621.

3 600 HUF
10,91
1955 Grosse Kunstauktion in Luzern. Auktion Luzern. Galerie Fischer. 1955 nov. 29-dec. 3. Festmény, műtárgy aukciós katalógus. Luzern,1955., Galerie Fischer, 122+2 p.+44 t. (fekete-fehér képtáblák.) Német nyelven. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerinc alján javítással.
16622.

2 000 HUF
6,06
6,54
Sinkó Kalló Katalin: Kalotaszegi nagyírásos. Bukarest, 1980, Kriterion, 16 p.+106 t. 355 mintát tartalmazó, teljes mappa. Kiadói félvászon mappában, jó állapotban.
16623.

6 000 HUF
18,18
19,61
Szőnyi Ottó: Régi magyar templomok. Alte Ungarische Kirchen. Anciennes Églises Hongroises. Hungarian Churches of Yore. Bp., [1933], Műemlékek Országos Bizottsága-Magyar Könyvbarátok, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, a borító széle sérült, kötése laza, utolsó lap (tartalomjegyzék utolsó oldala) hiányzik.
16624.

1 200 HUF
3,64
3,92
Orisek Ferenc: Domborfaragások. Népművészet mestere. Cegléd, é.n., szerző kiadása. Gazdagon illusztrált album, a fafaragó művész alktoásaival. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16625.

2 000 HUF
6,06
6,54
Szalontai Barnabás: Kerámia a nyírbátori paraszti háztartásban. Közlemények a debreceni Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Intézetéből. 23. Debrecen, 1970, Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Intézete, 241+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
16626.

2 000 HUF
6,06
6,54
cca 1970 FORFA hétvégi házak prospektus. Bp., ÉTK-ny., 10 sztl. lev. Tűzött papírkötésben.
16627.

3 000 HUF
9,09
9,80
Miklosovits László: Arany-illusztrációk. Keresztury Dezső ajánlásával. Arany János Múzeum Kismonográfiái. 3. Nagykőrös, 1982., Arany János Múzeum,(Békéscsaba, Kner-ny.) Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban. 85. számú, a művész által aláírt példány.
16628.

1 200 HUF
3,64
3,92
Ferenczy Béni. 33 Planches Domnnt Une En Couleurs. Introduction de Francois Gachot. Bp.,1949,Új Idők (Singer és Wolfner), 16 p.+32 t. Kiadói papírkötésben, kissé laza fűzéssel.
16629.

1 000 HUF
3,03
3,27
Körmöczi László: A művészi nevelés. Neveléstudományi Dolgozatok Társaslélektani és Logikai Alapon 3. Bp., 1942, Exodus. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval.
16630.

1 200 HUF
3,64
3,92

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

370. Auction:
Payment deadlineis 9 June

371. Auction:
From 26 May to 4 June
Payment deadline is 19 June
Viewing: From 2 to 4 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.