Printed Materials

Number of items: 220

cca 1925-1930 Korintha egészség reklám nyomtatvány negatív nyomdai terve, koszos, gyűrött 21,5x16,5 cm
12860.

2 200 HUF
5,95
6,47
1926 Szolnok, Miskolc. A Nemzeti Újság két melléklete megviselt állapotban.
12861.

1 000 HUF
cca 1927-31 3 db Gróf Apponyi Albert Poliklinika kártyanaptár, kopott.
12862.

1 000 HUF
1927 VOGE Vasutasok Zsebnaptára. Kiadói vászonkötés, kopott állapotban, sérült borítóval, 246 p.
12863.

1 000 HUF
1927 Tárcanaptár pengőátszámítási táblázatokkal
12864.

2 000 HUF
1927 Tárca naptár pengő átszámítási táblázatokkal
12865.

2 000 HUF
1927 A Párisi Divat c. magazin 3 db száma.
12866.

3 000 HUF
11
1928 Magyar Tejipar. III. évf. 1928. jan. 1. - dec. 15. III. évf. 1-24. sz. Szerk.: Dr. Kleitsch Imre. Kéthetente megjelenő tejipari szaklap, III. teljes évfolyama. Bp., Magyar Tejiparosok és Tejipari Üzemvezetők Országos Egyesülete,(Stádium-ny.) Korabeli reklámokkal. Félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel.
12867.

1 000 HUF
1928 Bp., Kunszentmiklós-Dunapataji Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság XXVI. évi jelentése és zárszámadása az 1927. üzletévről
12868.

5 500 HUF
14,86
16,18
1928 Budapesti Szemle. Szerk.: Voinovich Géza. 1928 január-február, április-május, augusztus, december, 602-603, 605-606., 609-613. számok. Bp., 1928, Franklin-Társulat. Kiadói papírkötés, 606., 609., 611.,612. számok felvágatlan példányok, jó állapotban.
12869.

8 000 HUF
Magyar Lányok. Képes lap fiatal leányok számára. XXXV. évfolyam. 1929. Szerk. Tutsek Anna. Félvászon kötés, sérült gerinccel, néhány foltos lappal.
12870.

1 600 HUF
cca 1930 Schuler József Rt. rajzszereit reklámozó színező füzet, használt, 12p
12871.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF