Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 28

Bartók Béla-Kodály Zoltán: Népdalok. Erdélyi magyarság. Bp.,1987. Zeneműkiadás. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
12760.

1 600 HUF
Ifj. Somssich Andor: Liszt Ferenc élete. Bp., 1925., Magyar Irodalmi Társaság. Kopott félvászon-kötésben, kijáró címlappal.
12761.

800 HUF
Vargyas Lajos (szerk.): Kodály Zoltán - Közélet, vallomások, zeneélet. Bp., 1989, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
12762.

2 000 HUF
Két régi nótáskönyv reprintje: A múlt idők nótáskönyve, Nóta szövegek
12763.

1 000 HUF
Dr. Sonkoly István: Kodály, az ember, a művész, a nevelő. A borító Diczházy István műve. Nyíregyháza, 1948., Tanügyi Könyvesbolt. Kiadói papírkötés, hiányos gerinccel.
12764.

1 400 HUF
Malina János: Barokk. Orfeusz Hangzó Zenetörténet. H.n., Nemzeti Kulturális Alap. Kiadói kartonált kötés, 4 db CD-melléklettel, jó állapotban.
12765.

1 400 HUF
cca 1910-20 Első Magyar Hanglemezgyár, össz. 4 db gramofon lemez: Pásztorok, Pásztorok, Mennyből az angyal, sérült, hiányos. Lehár: Czigányszerelem (Cigányszerelem) keringő, I.+II. rész. Cserebogár és Hullámzó Balaton, Berkes Béla és czigányzenekara (cigányzenekara), sérült, hiányos. Badacsonyi Csárdás, énekli Rózsa S. Lajos, az Operaház tagja, kiséri Győri Vörös Miska és czigányzenekara, sérült.
12766.

1 000 HUF
cca 1910 Bánk-bán. Zenéjét szerzé: Erkel Ferenc. Szövegét írta: Egressi Béni. É.n., Bp., Rózsavölgyi. Kotta. 95p. Kartonált keménykötésben, enyhén sérült állapotban.
12767.

1 000 HUF
cca 1900 Gyászhangok. Dicsőült Erzsébet királyné emlékére. Zongorára szerzé: Steiger Lajos. É.n., Bp., Pesti Könyvnyomda. Kotta. 5p. Gruber Lipót karmester tulajdonosi bélyegzőjével. Foltos, hajtásnyommal, lapok kijárnak.
12768.

1 000 HUF
10
cca 1910 Királyi Potpourri. Kees Károly 17. gy. ezred zene karmestere által. É.n., Fiume, A. Reinhards Verlag. Kotta. 22p. Foltos, szakadt, lapok kijárnak.
12769.

cca 1910 Királyi Potpourri. Kees Károly 17. gy. ezred zene karmestere által. É.n., Fiume, A. Reinhard's Verlag. Kotta. 22p. Foltos, szakadt, lapok kijárnak.

1 000 HUF
cca 1910 Hantolnak egy hős katonát.Szövegét írta és zenéjét szerzette: Szentgyörgyi Hromkovits Viktor. É.n., Bp., Szilágyi Béla utóda zeneműkiadóhivatala. Kotta. 2p. Gruber Lipót karmester tulajdonosi bélyegzőjével. Foltos, kissé szakadt
12770.

1 000 HUF
cca 1910 A vérrózsás Dnyeszter partján. Szövegét írta és zenéjét szerzette: Szentgyörgyi Hromkovits Viktor. É.n., Bp., Szilágyi Béla utóda zeneműkiadóhivatala. Kotta. 2p. Gruber Lipót karmester tulajdonosi bélyegzőjével. Foltos, kissé szakadt
12771.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF