Maps

Number of items: 94

1983-1984 Győr, Töltéstava, Győrújbarát, Nyúl térképe, 4 db, OFTH Földmérési és Térképészeti Főosztály, jó állapotban
12689.

2 000 HUF
Nyergesújfalu és Süttő katonai térképe, 2 db, Magyar Néphadsereg Vezérkara
12690.

1 000 HUF
cca 1930 Budapest német nyelvű térképe. 80x50 cm
12691.

1 600 HUF
Bosznia és Hercegovina térképe ,,Das Koenigreich Bosnien und die Herzegovina (Rama) Wien, 1788. Schrämbl. Határszínezett rézmetszet. Képmező mérete 107x70 cm. Szép állapotban. / 1788 Map of Bosnia and Herzegovina. Colored etching in good condition. 107x70 cm
12692.

Bosznia és Hercegovina térképe ,,Das Koenigreich Bosnien und die Herzegovina (Rama)" Wien, 1788. Schrämbl. Határszínezett rézmetszet. Képmező mérete 107x70 cm. Szép állapotban. / 1788 Map of Bosnia and Herzegovina. Colored etching in good condition. 107x70 cm

70 000 HUF
189,19
205,88
cca 1980-2005 össz. 3 db térkép. 1 db Magyarország vasúti térképe, hátoldalán nemzetközi összeköttetések hálózata, 1980, Kartográfia Vállalat, 37,5x56,5 cm. 1 db Vas megye térképe, 1982, 1:150000, 58x79 cm. A szabadságharc főbb hadműveletei I. és II., 2005, Spektrum televízió 71 x48 cm
12693.

1 000 HUF
cca 1965 össz. 2 db Mecsek térkép. 1 db Mecsek- és a Villányi hegység földmágneses térképe. 1:100000. Magyar Állami Eötvös Lóránd Geofizikai Intézet. Készült 1000 példányban. Jó állapotban. 65x83 cm. 1 db Mecsek- és a Villányi hegység harmadkor előtti alaphegységtérképe. 1:100000. Magyar Állami Eötvös Lóránd Geofizikai Intézet. Készült 1000 példányban. Jó állapotban. 65x87 cm.
12694.

1 600 HUF
Hont vármegye térképe, átdolg.: Czakó István (Kogutowicz: Megyei térképek), 1:300000, Magyar Földrajzi Intézet Rt., hajtásnyomokkal, alján szakadásokkal, 34×24,5 cm
12695.

1 000 HUF
Vegyes térkép tétel, 10 db, közte Bars vármegye térképe, Pallas, Bp., Posner, paszpartuban, kis szakadással, gyűrődéssel, 29x23 cm +1983 Homolka József: Budapest térképe, 1896-os kiadás reprintje, Bp., 1983, Kartográfiai Vállalat, 67×57 cm, valamint 7 db modern turista térkép, és 1 db Magyarország térkép.
12696.

800 HUF
1980 Monumenta Cartografica-Budavár erődítési térképe 1749, reprint kiadás, Zrínyi Katonai Kiadó, többnyelvű ismertető szöveggel, 48x99 cm
12697.

800 HUF
Dieter Meinhardt, Eberhard Schäfer: Világatlasz. Bolygónk, a Föld - New world edition. Bp., 1998, Magyar Könyvklub. Kiadói vászonkötés és védődoboz.
12698.

1 200 HUF
1895 Bars vármegye térképe,1:340.000, tervezte: Gönczy Pál, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner, paszpartuban, 28x23 cm
12699.

1 600 HUF
1893 Belovár-Kőrös vármegye térképe,1:460.000, tervezte: Gönczy Pál, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner, paszpartuban, lap alja enyhén sérült 23x28 cm
12700.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF