Maps

Number of items: 94

1962 A Fővárosi Autóbuszüzem vonalhálózati térképe, Kartográfiai Vállalat, 32×48 cm
12665.

3 000 HUF
14
cca 1928 A Pilis- és Börzsöny hegység turista térképe, 1:75.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészet, III. kiadás, vászonra kasírozva, hajtásnyomokkal, 68x47 cm
12666.

3 000 HUF
9
cca 1910 Közép-Európa vasuti térképe, Bp. Posner Károly Lajos és fia, hajtásnyomokkal, a hajtásnyomok mentén kis lyukakkal, 52x70 cm./ cca 1910 Railroad map of Central Europe, with litlte holes, 52x70 cm.
12667.

2 000 HUF
1957-1966 5 db Kartográfia turista térkép, Budai-hegység, Balaton és környéke, Mecsek-hegység, Mátra-hegység, Bakony turista térképe, különféle méretben, változó állapotban.
12668.

2 000 HUF
1970 Magyarország Autóbuszhálózata, 1970-71. Bp., 1970., Kartográfiai Vállalat, 66x68 cm.
12669.

2 000 HUF
Vegyes térkép és nyomat tétel, össz. 5 db: Európa Attila halála után 470. táján, térkép. Európa a VII. század derekán, térkép. Európa a IX. század első felében, térkép. A magyarok kultúrérintkezései a X. századig, nyomat. keleteurópai népek a V-IX. században, nyomat. Összes térkép M. kir. Állami Térképészet. Össze lap mérete: ca. 16x23,5 cm
12670.

1 600 HUF
XIX. sz. Czarina Linge Kris, Faczisora erdélyi települések telkeinek kézzel rajzolt térképe pausz papíron, szakadással / Hand drawn map of Transylvanian village 90x50 cm
12671.

4 000 HUF
12672.

12 000 HUF
32,43
35,29
cca 1980 Nazca-vonalak (Peru) térképe, 48×41 cm
12673.

1 400 HUF
cca 1946-48 Budapest belterületének térképe. Bp. Székesfővárosi Irodalmi és művészeti intézet kiadása, Klösz György és fia térképészeti műintézet, foltos, 41x58 cm
12674.

1 200 HUF
Wine Districts and Wine Trails in Hungary, 59×81 cm
12675.

1 200 HUF
A romániai magyar református egyházak térképe, 1:515.000, 80×112 cm
12676.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF