Ex libris - small-graphics

Number of items: 12

Robert Cami (1900-1975) :Ex libris Johis Bapt. Rézkarc, papír, jelzett, 8×6 cm
10500.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
4,83
Minimum bid:
1 400 HUF
Refresh
Vadász Endre (1901-1944): Ex libris Lusztig István. Linó, papír, jelzett a dúcon, 8,5×6,5 cm
10501.

Available for bidding
3 000 HUF
10,34
Minimum bid:
3 000 HUF
Refresh
10502.

Available for bidding
2 400 HUF
8,28
Minimum bid:
2 400 HUF
Refresh
Stettner Béla (1928-1984): Galambos Ferenc 70. születésnapjára ex libris. Linó, papír, jelzett, 10,5x15,5 cm
10503.

Available for bidding
800 HUF
2,76
Minimum bid:
800 HUF
Refresh
Jelzés nélkül: Humoros jogi ex libris Dr Lustig István. Klisé, papír, 7,5×5,5 cm
10504.

Available for bidding
1 000 HUF
3,45
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
10505.

Available for bidding
1 000 HUF
3,45
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
Takács Dezső (1933-): Ex librisek (2db). Linó, papír, jelzett 8x7 cm
10506.

Available for bidding
800 HUF
2,76
Minimum bid:
800 HUF
Refresh
10507.

Available for bidding
2 000 HUF
6,90
Minimum bid:
2 000 HUF
Refresh
Willi Geiger (1878-1971): Ex libris Reich Peter Cornel. Rézkarc, papír, jelzett, 11,5×8,5 cm
10508.

Available for bidding
3 000 HUF
10,34
Minimum bid:
3 000 HUF
Refresh
Vadász Endre (1901-1944): Koronázó templom, Budapest (Mátyás-templom, Budai Várnegyed, I. ker.). Ofszet, papír, jelzett a nyomaton (halványan), kézzel színezett. Foltos, üvegezett, sérült fa keretben. Négy oldalas újévi köszöntő lap angol nyelvű szöveggel (With All Good Wishes for Christmas and the New Year) a ahrmadok oldalon. Tamás Galéria kiadása , hátoldalán Published by Tamás Gallery, Budapest felirattal. Tamás Henrik 1937-ben rendezett gyűjteményes kiállítást Vadász Endrének. 1937-44 körül. Nyomat mérete: 13×10 cm. Ritka!
10509.

Available for bidding
3 000 HUF
10,34
Minimum bid:
3 000 HUF
Refresh
Balassitól Nagy Lászlóig. Arcképek a Magyar Irodalom nagyjairól. M. Kiss József metszetei. Hazafias Népfront Országos Tanácsa, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. 1983. Kiadói karton mappában.
10510.

Available for bidding
2 000 HUF
6,90
Minimum bid:
2 000 HUF
Refresh
10511.

Available for bidding
2 000 HUF
6,90
Minimum bid:
2 000 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

365. Auction:
Payment deadline is 20 March

366. Auction:
From 10 to 19 March
Payment deadline is 3 April
Viewing: From 16 to 19 March

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.