Olasz Államok / Pápai Állam 1826. "XII. Leó pápa / Emlék az 1826. évi jubileumi évre" aranyozott Br emlékérem a Szent Kapu megnyitása alkalmából az osztrák klerikusok számára, füllel (38mm) T:2
Italian States / Papal State 1826. "Pope Leo XII / Souvenir of the Jubilee in 1826" gilt Br commemorative medal for the opening of the Holy Door for the Austrian clerics, with ear. "LEO XII PONT MAX / ANDENKEN VOM IUBILAEUM IM IAHRE 1826" (38mm) C:XF
Olaszország 1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Udine" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (23,69g/0.925/39mm) T:PP fo. Italy 1990. "FIFA World Cup - Udine" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,69g/0.925/39mm) C:PP spotted
Olaszország 1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Róma" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (23,85g/0.925/39mm) T:PP fo.felületi karc Italy 1990. "FIFA World Cup - Rome" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,85g/0.925/39mm) C:PP spotted
Olaszország 1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Verona" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (23,58g/0.925/39mm) T:PP fo. Italy 1990. "FIFA World Cup - Verona" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,58g/0.925/39mm) C:PP spotted
Olaszország 1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Romulus és Remus" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (23,51g/0.925/39mm) T:PP fo.
Italy 1990. "FIFA World Cup - Romulus and Remus" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,51g/0.925/39mm) C:PP spotted
Olaszország 1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Firenze" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (23,72g/0.925/39mm) T:PP Italy 1990. "FIFA World Cup - Firenze" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,72g/0.925/39mm) C:PP
Olaszország 1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Bologna" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (23,62g/0.925/39mm) T:PP fo. Italy 1990. "FIFA World Cup - Bologna" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,62g/0.925/39mm) C:PP spotted
Románia 1906. "I. Károly uralkodásának 40. évfordulójára" Br. emlékérem füllel, mellszalag nélkül T:1-,2
Romania 1906. "40th anniversary of the Reign of Carol I" Br decoration without ribbon C:AU,XF
Svájc 1880. "GERMANIA HELVETIA ITALIA - VIRIBUS UNITIS / AI LAVORANTI AL TRAFORO DEL GOTTART - DEN ARBEITERN AM GOTTHARD TUNNEL - MARZO 1880" jelzetlen Ag emlékérem. Szign.: H. Bovy (28,13g/37,5mm) T:2 ph. / Switzerland 1880. "GERMANIA HELVETIA ITALIA - VIRIBUS UNITIS / AI LAVORANTI AL TRAFORO DEL GOTTART - DEN ARBEITERN AM GOTTHARD TUNNEL - MARZO 1880" Ag commemorative medallion without hallmark. Sign.: H. Bovy (28,13g/37,5mm) C:XF edge error